چطور کالری بیشتری بسوزانیم؟

سلامانه: برای کالری سوزی فعالیت بدنی همانند دوچرخه‌سواری انجام دهید. دوچرخه‌سواری باعث خواهد شد تا از شر چربی‌های شکم خودتان خلاص شوید. علاوه بر این توان ماهیچه‌های شما را به عنوان بخش بزرگی از سلامتی شما افزایش می‌دهد. بر اساس مطالعاتی که در مورد دوچرخه‌سواری انجام شده است، دوچرخه‌سواری ظرفیت ریه‌ها برای دریافت اکسیژن را بیشتر کرده و متابولیسم را در شرایط استراحت افزایش می‌دهد.

دوچرخه‌سواری به شما این فرصت را می‌دهد که همه اطراف خانه خودتان و کمی دورتر را کشف کنید. دوچرخه‌سواری به عنوان فعالیت کالری سوز بسیار متنوع است و کمتر کسی از دوچرخه‌سواری خسته می‌شود. اگر علاقه زیادی به دوچرخه دارید، برای سر کار رفتن یا خرید کردن از دوچرخه استفاده کنید.

 

رقصیدن

از جمله شادترین فعالیت‌هایی که به چربی سوزی و کالری سوزی در بدن شما کمک می‌کند، رقصیدن به شیوه‌های مختلف است. حرکات مختلف رقص از ساده تا پیچیده بخش بزرگی از بدن شما را درگیر می‌کند که نیاز به مصرف کالری و چربی سوزی را افزایش می‌دهد. لاغری در ناحیه شکم از مهم‌ترین و شاخص‌ترین فواید رقص است. کالری سوزی رقص به اندازه شنا، دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی بالا است.

همچنین رقصیدن باعث خواهد شد تا روحیه قوی‌تری برای مقابله با استرس، اضطراب و همچنین افسردگی داشته باشید. تمام این عوامل روحی، عواملی هستند که به افزایش وزن منجر می‌شوند. اگر به صورت منظم برقصید، ضربان قلب و فشارخونتان نیز کاهش پیدا کرده و سطح کلسترول خونتان بهبود می‌یابد. 

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

600x300.gif