زمان پوشش بیمه‌ای داروهای ناباروری اعلام شد

سلامانه : مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه طی هفته جاری دو جلسه در خصوص زمان پوشش بیمه‌ای داروهای ناباروری برگزار خواهد شد، گفت: پیش بینی می‌شود در صورت تأمین اعتبارات تا پایان خرداد داروهای جدید تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

 انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگو  با فارس اظهار داشت: در راستای سیاست های حمایتی از افزایش جمعیت 170  اقلام دارویی تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته و در آینده نزدیک نیز گستره خدمات پوششی بیمه سلامت افزایش می‌یابد.

محسنی بندپی خاطرنشان کرد با اشاره افزایش 65 درصدی بودجه بیمه سلامت در سال جاری گفت: این افزایش بودجه شامل بیمه سلامت روستائیان، عشایر، اقشار آسیب پذیر جامعه و شهرهای زیر 20 هزار نفر است.

وی گفت:دولت یازدهم توجه ویژه‌ای را به موضع درمان و بیمه دارد و در این راستا تمهیدات ویژه‌ای را در نظر گرفته است که اجرای طرح بیمه سلامت همگانی یکی از این برنامه‌ها است.

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران ادامه داد: در حال حاضر نیز حدود 5 میلیون برای دریافت بیمه سلامت همگانی ثبت نام کرده‌اند و پیش بینی می‌شود در آینده نیز تعداد این افراد افزایش یابد.

محسنی بندپی بیان داشت: یکی از برنامه‌های سازمان بیمه سلامت ایران، پوشش داروهای ناباروری است که در این راستا در هفته جاری دو جلسه با حضور مسئولان برگزار خواهد شد.

وی گفت: یکی از این جلسات،جلسه شورای سیاستگذاری دارو است که پیش بینی می‌شود در صورت موافقت تا پایان خرداد و در صورت تأمین اعتبارات،داروهای جدید تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.