وزیر بهداشت ۴ بیمار نیازمند را جراحی کرد

سلامانه : صبح امروز در کلینیک سیار چشم پزشکی در دیشموک، چهار بیمار توسط وزیر بهداشت عمل آب مروارید شده.

 به گزارش فارس تیم نورآوران سلامت در منطقه محروم دیشموک از توابع کهگیلویه مستقر و در حال حاضر به صورت رایگان در حال ویزیت بیماران هستند.

امیرحسین جعفری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه اظهار کرد: تیم نورآوران سلامت با رویکرد خدمت به بیماران نیازمند و محروم در این منطقه مستقر شدند.

جعفری با بیان اینکه نورآوران سلامت از فروردین‌ماه سال‌جاری در دیشموک مستقر شده‌اند، افزود: تیم‌های پزشکی در این مدت خدمات مختلف درمانی در دو بخش دندانپزشکی و چشم‌پزشکی به مردم منطقه محروم این بخش ارائه می‌دهند.

این مسئول عنوان کرد: گروه نورآوران سلامت از زمان استقرار در بخش دیشموک از توابع کهگیلویه و بویراحمد به بیش از 6 هزار نفر خدمات درمانی رایگان ارائه داده است.

جعفری انجام 210 عمل جراحی چشم را از دیگر خدمات این گروه در بخش دیشموک دانست و تصریح کرد: 200 عمل جراحی دیگر نیز به مدت یک هفته در دو تیم اتاق عمل انجام خواهد شد.

مدیر اجرایی نورآوران سلامت با بیان اینکه تجهیزات و لوازم این کلینیک‌ها مطابق با استانداردهای یک کلینیک مجهز است، افزود: دستگاه‌های تشخیصی و پاراکلینیکی متعددی در کلینیک سیار چشم‌پزشکی وجود دارد که بر حسب نیاز قابل تغییر یا افزایش خواهند بود.

جعفری با اشاره به حضور وزیر بهداشت در منطقه محروم دیشموک گفت: از ساعات اولیه صبح عمل‌های چشم با حضور وزیر بهداشت آغاز شده است.

مدیر اجرایی نورآوران سلامت افزود: صبح امروز در کلینیک سیار چشم پزشکی در دیشموک، چهار بیمار توسط وزیر بهداشت عمل آب مروارید شده و همچنین عمل چشم خانم دختربس ضرابیان‌نیکو مادر دو شهید نیز انجام گرفت.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.