سه روش نابود کردن بوی بد در خانه

سلامانه :هیچ چیز بدتر از این نیست که در خانه ی خود از بوی بد فضای منزل رنج ببریم. در مقاله ی زیر راهنمایی هایی جهت مبارزه با بوی توتون، تنباکو و غذای پخته شده در آشپزخانه ارائه می کنیم تا تمام خانه ی شما به بوی مطبوع معطر شود.
خانه ای خوش بو
به گزارش پایگاه خبری سلامانه، علاوه بر شمع های معطر، بخور و دیگر پخش کننده های عطر، ترفندهای ویژه ای وجود دارد که هم مفید و هم ارزان است. هنگامی که در حال جارو برقی زدن هستید، چند قطره عطر داخل ظرفی بریزید که خراب است و به آن نیاز ندارید و ظرف را روی فیلتر قرار دهید بدین ترتیب بوی خوش خانه را عطرآگین خواهد کرد. اگر می خواهید بوی نعناع در خانه پخش شود، 3 یا 4 برگ نعناع تازه در ظرف بیندازید.  
از بین بردن بوی توتون و تنباکو
حتی برای کسانی که دخانیات دود می کنند بوی توتون و تنباکوی سرد نامطبوع است. چند دقیقه قبل از جارو برقی زدن روی فرش ها، موکت ها و مبل ها مقداری بی کربنات سود بریزید. اگر این ترفند نتیجه نداد، دستمال کهنه ای بردارید و به آن 3 یا 4 قاشق سوپ خوری سرکه بزنید و چند دقیقه در همه جای خانه بگردانید.
از بین بردن بوی نامطبوع آشپزخانه
بعد از آشپزی، مقداری آب داغ، میخک (نوعی ادویه) و مقداری آب لیمو را 20 دقیقه بجوشانید. همچنین می توانید 1 یا 2 قاشق چای خوری دارچین و نعناع را در 500 میلی لیتر آب بریزید و بجوشانید.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.