جزئیات مرگ در ساختمان هلال احمر

سلامانه : جزئیات مرگ یک مرد میانسال در ساختمان هلال احمر اعلام شد.
 
به گزارش تسنیم، روابط عمومی جمعیت هلال احمر در اطلاعیه ای عنوان کرد: متاسفانه صبح امروز (چهارشنبه 2 شهریور) یکی از مراجعان به جمعیت هلال احمر که با معرفی نامه برای تامین بخشی از هزینه‌های درمانی بیماری خود به این جمعیت مراجعه کرده بود، اقدام به خودکشی کرد.
جمعیت هلال احمر در ادامه بیان داشت: صبح روز (چهارشنبه 2 شهریور) فردی میانسال برای دریافت داروهای خاص بیماری صرع خود به این جمعیت مراجعه کرده و بلافاصله تقاضای نامبرده ثبت و از طریق اتوماسیون اداری حسب مقررات برای سازمان داوطلبان جمعیت و بلافاصله به معاونت منابع داوطلبی و خدمات اجتماعی ارجاع و راهنمایی شد.
متاسفانه این فرد پس از خروج از دبیرخانه واقع در طبقه همکف به سمت راه پله های منتهی به پارکینگ جمعیت هلال احمر رفته و بی محابا خود را از طبقه همکف به پارکینگ چهارم رها می‌کند.
نیروهای حراست جمعیت بلافاصله مراتب را به اورژانس تهران اطلاع دادند و عوامل اورژانس پس از حضور در صحنه اعلام کردند که وی فوت کرده است.
لازم به توضیح است که بر اساس مقررات، دریافت هرگونه کمک مالی یا دارویی از جمعیت هلال احمر از طریق سازمان داوطلبان این جمعیت و توسط واحد مددکاری مستقر در سازمان مذکور انجام می شود.
گفتنی است پس از این حادثه مسئولان هلال احمر عنوان کردند که جزئیات این حادثه را در سایت هلال احمر قرار می‌دهند ولی سایت اطلاع رسانی هلال احمر تا زمان انتشار این مطلب از دسترس خارج شد و روابط عمومی جمعیت از طریق ایمیل و فکس این اطلاعیه را به خبرگزاری‌ها ارائه کردند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.