دستگیری عامل پخش داروهای غیرمجاز در بیرجند

سلامانه :رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان‌جنوبی از دستگیری عامل پخش داروهای غیرمجاز در بیرجند خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ حسینی در این باره گفت: کارشناسان فتا حین پایش فضای مجازی تبلیغی مبنی بر فروش قرص‌های چاق‌کننده و اشتهاآورV.A.M در یکی از سایت‌های استان را مشاهده کردند که در آن فردی با هویت نامعلوم با گذاشتن شماره تلفن همراه اقدام به فروش و تبلیغ دارو و قرص افزایش وزن می‌کرد و ادعا کرده بود داروهای وی کاملا گیاهی بوده و حاوی ویتامین‌هایB12 . .B9 B6 B3. B2. .B1 است.

وی با بیان اینکه بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد این داروها قاچاق بوده و فروش آن در اینترنت غیرقانونی است، ادامه‌داد: ماموران فتا رسیدگی به پرونده را در دستور کار قرار داده و با هماهنگی قضایی طی دو مرحله تعداد هشت جعبه قرص حاوی حدود 300 بسته قرص نیروزا را به صورت غیرحضوری از متهم خریداری کردند.

حسینی با اشاره به اینکه پس از اعتمادسازی، ماموران با هماهنگی مقام‌قضایی با نامبرده قرار ملاقات حضوری برای خرید دارو گذاشتند، اظهارکرد: پس از حضور متهم در محل قرار، وی دستگیر و در بازجویی بیان داشت که داروها را از یک مربی بدنسازی در بیرجند خریداری کرده است.

وی در ادامه افزود: این مربی بدنسازی داروها را در باشگاه خود به صورت مخفیانه به فروش می‌رساند که با هماهنگی قضایی متهم دستگیری و به پلیس فتا منتقل شد و در بازجویی‌ها به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد.

رییس پلیس فتای خراسان‌جنوبی به کلیه شهروندان توصیه‌کرد برای تهیه هرگونه دارو با پزشک مشورت کرده و دارو را صرفاً از داروخانه‌ها تهیه کنند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.