تولید آزمایشی مایع دیالیز توسط متخصصان هلال احمر

سلامانه : مدیرعامل شرکت تجهیزات پزشکی هلال احمر ایران گفت: با توجه به اینکه محصولات این شرکت دارای استاندارد جهانی است، قابلیت رقابت با کالاهای کشورهای اروپایی را دارد.

به گزارش ایسنا، «مسعود رجب زاده» در حاشیه بازدید وزیر بهداشت تانزانیا از شرکت تجهیزات پزشکی هلال احمر ایران افزود: این شرکت اکنون ظرفیت تولید محصولات و تجهیزات پزشکی خوبی نظیر سرنگ، آنژیوکت، ست سرم و صافی دیالیز دارد.

وی تصریح کرد: همچنین محصول استابلایزر مورد استفاده در جراحی قلب را تولید می کند و برنامه هایی برای تولید دیگر محصولات و تجهیزات پزشکی در برنامه کاری شرکت داریم.

رجب زاده ادامه داد: تولید محصول مایع دیالیز برای استفاده بیماران دیالیزی نیز یکی از برنامه های این شرکت است که اکنون تولید این محلول در مرحله آزمایش قرار دارد.

وی تصریح کرد: با راه اندازی و تولید این محصول می توانیم به بیماران دیالیزی خدماتی خوبی ارائه کنیم.

بازدید وزیر بهداشت تانزانیا از شرکت تجهیزات پزشکی هلال احمر ایران
وزیر بهداشت تانزانیا نیز پس از بازدید از شرکت تجهیزات پزشکی هلال احمر در شهر کرج، گفت: با توجه به این که رئیس صلیب سرخ کشور تانزانیا همراه تیم اعزامی به ایران آمده است، فرصت مناسبی برای گسترش روابط بین صلیب سرخ تانزانیا و جمعیت هلال احمر ایران فراهم شده است که امیدواریم سطح روابط دو طرف بیش از پیش گسترش یابد.

وی با اشاره به فعالیت های مرکز درمانی هلال احمر ایران در تانزانیا تصریح کرد: از آنجا در صلیب سرخ همکاری داشتم ، می دانم مرکز درمانی هلال ایران در دارالسلام ظرفیت و توانایی زیادی در ارایه خدمات دارد.

راشد افزود: خرسندم که بسیاری از اقلام مورد نیاز بیماران ایران در جمعیت هلال احمر تولید می شود.

وی با اشاره به توانمندی هلال احمر ایران در بخش تجهیزات مورد نیاز جراحی قلب گفت: با توجه به نیاز کشور تانزانیا در این امر می توانیم همکاری های خوبی داشته باشیم.

وزیر بهداشت تانزانیا افزود: این یک مزیت است که جمعیت هلال احمر وارد بازار کار شود و تجهیزات دارویی و پزشکی خوبی به بازار عرضه کند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.