خوردن چای در پذیرش بیمارستان، ممنوع!

 خوردن چای در پذیرش بیمارستان، ممنوع!

سلامانه : 3 بیمارستان متعلق به تأمین اجتماعی انگلیس، نوشیدن چای در بخش پذیرش را ممنوع اعلام کردند چون وقتی لیوان دست کارمندان باشد، به نظر می‌رسد که «آن طور که باید، سخت کار نمی‌کنند».

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، 3 بیمارستان تأمین اجتماعی در شهر لستر انگلیس، خوردن نوشیدنی‌های گرم و سرد در بخش پذیرش را به دلیل شکایت بیمارانی که از انتظار زیاد گله داشتند، ممنوع کردند.


ولی این قانون جدید با انتقاد روبرو شده چون آن را زیاد سخت‌گیرانه می‌دانند و حتی عده‌ای معتقدند، این قانون می‌تواند کارمندان را تشویق کند که بیشتر، میزشان را رها کنند و این بار به بهانه نوشیدن –مثلاً چای- بروند. به‌هرحال، در نامه ابلاغ این قانون آمده: «... مردم از انتظار زیاد در کلینیک‌ها ناراحت هستند و دیدن اینکه کارمندان از نوشیدنی گرم و سرد پشت میز پذیرش لذت می‌برند، آن‌ها را برآشفته می‌کند.» به‌این‌ترتیب، کارمندان برای نوشیدن مثلاً چای، اجازه دارند به آشپزخانه‌های بخش خود بروند.

یکی از کارمندان دراین‌باره گفت: «ما معمولاً از 7 و نیم، 8 صبح سرکار هستیم و برنامه کلینیک‌ها را که از 8 و نیم شروع به کار می‌کنند، مرتب می‌کنیم و اغلب تا حدود یک ظهر وقت استراحت نداریم چون کلینیک خیلی شلوغ است. اشتباه است که در این مدت نمی‌توانیم چیزی بنوشیم.»

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.