مردی که «عاشق» ماشین‌ها است و با آن‌ها رابطه دارد!

مردی که «عاشق» ماشین‌ها است و با آن‌ها رابطه دارد!

سلامانه : شبکه ITV گزارشی بسیار عجیب از مردی نشان داده که عاشق ماشین‌ها است و در عمل، به‌جای انسان‌ها با ماشین‌ها رابطه دارد.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، ادوارد اسمیت 63 ساله که در واشینگتن آمریکا زندگی می‌کند، دچار یک نوع ناهنجاری جنسی است که باعث می‌شود به‌جای انسان‌ها با ماشین‌ها رابطه داشته باشد.

او می‌گوید تابه‌حال با حدود 700 ماشین – به‌علاوه تعداد محدودی هلی‌کوپتر و هواپیما- رابطه جنسی داشته و اکنون عشق زندگی‌اش را دارد: یک فولکس بیتل که اسمش «وانیلا» است و از سال 1982 با او است. هم‌چنین می‌گوید، اگر مشکل فنی یا تصادفی برای وانیلا به وجود می‌آمد، او نابود می‌شد؛ به همین خاطر به‌شدت و تقریباً تا سرحد پارانویا، با احتیاط رانندگی می‌کند.


پرفسور کریگ جانسون، رییس بخش روانشناسی دانشگاه بیرمنگام می‌گوید: «... اگرچه این عارضه به‌شدت نادر و غیرعادی است، اما تمایل جنسی به اشیاء و تجهیزات مکانیکی به‌عنوان مشکل روانی دیده نمی‌شود... این عارضه به‌عنوان نوعی پارافیلیای نامشخص تعیین شده. پارافیلیا وقتی است که رفتار یا احساسات جنسی مشکل‌دار می‌شود و اغلب سبب افسردگی یا اضطراب در فرد می‌شود...»


این انحراف در بریتانیا جرم محسوب می‌شود.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.