جراح زیبایی، الهام بخش آهنگی شد که رکورد شکست!

جراح زیبایی، الهام بخش آهنگی شد که رکورد شکست!

سلامانه :لیلی آلن، خواننده مشهور بریتانیایی، پس از تولد اولین فرزندش، جراحی زیبایی انجام داده است. 


به گزارش سرویس ترجمه پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از روزنامه دیلی تلگراف، او اعلام کرد، شعر و موسیقی آهنگی که به تازگی منتشر کرده، پس از دیدار با جراحش به او الهام شده است.


آلن، در نخستین مصاحبه پس از بازگشتش به دنیای موسیقی پاپ گفت:« اواسط سال 2011، پس از به دنیا آمدن بچه اولم، احساس کردم چاق شدم، باید کاری انجام می دادم، شال و کلاه کردم و به دیدن جراحی رفتم  که یکی از دوستان معرفی کرده بود و درباره لیزر لیپوساکشن با هم حرف زدیم. او گفت، چربی های زیادی را از ران ها، باسن و اطراف معده ام خارج می کند. »


لیلی که پیش از این با اختلال پرخوری عصبی دست و پنجه نرم کرده و آن را شکست داد، با تولید آهنگی که ترانه اش را با الهام از پزشک معالجش نوشته، رکورد فروش را در بازار موسیقی بریتانیا شکست. 


او با انتقاد از افرادی که معتقدند افراد مشهور با چنین کارهای ذهن جوانان را آماده پیروی کردن از رژیم های غذایی کشنده می کنند، گفت:«هر انسانی - فارغ از جنسیت، نژاد و مذهب - حق دارد به چهره و اندامش توجه کند. اگر دو سال پیش این کار را انجام نداده بودم، هرگز نمی توانستم به دنیای موسیقی برگردم. »


لیلی آلن، 28 ساله که با دو دختر و همسرش در لندن زندگی می کند افزود:« امیدوارم، فرزندانم مجبور نشوند مثل من با مشکلات دست و پنجه نرم کنند. امیدوارم نسل آینده، به جای مبارزه کردن با بیماری های گوناگون - اختلال پرخوری عصبی، چاقی و ... - زندگی شاد و بدنی سالم داشته باشند. »

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.