حال بازیگر پیشکسوت سینما رو به بهبود است

حال بازیگر پیشکسوت سینما رو به بهبود است

سلامانه :حال ولی‌الله شیراندامی بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما رو به بهبود است و به زودی از بیمارستان مرخص می ‌شود.

مدیر بیمارستان پیامبران در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت:آقای شیراندامی ابتدا در روز 22 آبان ماه مصادف با تاسوعای حسینی به بیمارستان مراجعه کرد و پس از دو روز مرخص شد اما دوباره در روز 27 آبان به علت نارسایی قلبی به بیمارستان مراجعه کرد و در پی آن در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد.


دکتر سید هادی سمائی افزود:این هنرمند پیشکسوت سینما سابقه جراحی قلب باز دارد و با علائمی همچون اختلالات عروق مغزی،مشکل تنفس و نارسایی کلیه پذیرش و بستری شد.


وی گفت:در این مدت متخصصان قلب و عروق،فوق تخصص غدد و متخصصان نورولوژی اقدامات لازم درمانی را برای آقای شیراندامی انجام داده اند.
مدیر بیمارستان پیامبران گفت:حال عمومی ولی الله شیراندامی خوب است و فردا سی سی یو را ترک می کند و پس از یک یا دو روز بستری شدن در بخش،از بیمارستان مرخص خواهد شد.


ولی الله شیراندامی نیز با تشکر از زحمات کارکنان و متخصصان بیمارستان برای معالجه وی،گفت:اکنون حالم بهتر است و امیدوارم به زودی به عرصه کار هنری بازگردم.


وی با اشاره به این که ما هر کاری که می کنیم برای مردم است،افزود:اکنون سناریوی فیلمی با عنوان آرایش غلیظ کار آقای نعمت الله را در دست دارم که در آن نقش یک دکتر را بازی می کنم و عوامل این فیلم منتظر هستند حال من خوب شود و برای فیلم برداری به جزیره کیش بروم.


شیراندامی همچنین با اشاره به ایفای نقش در سریال مختارنامه گفت:من در این سریال در خط امام حسین (ع) کار و گریه کردم و اکنون نیز دست به دامان امام حسین(ع) شده ام و خیر آن را برده ام.


ولی‌الله شیراندامی، متولد سوم فروردین 1310 در شهر مرو است. او دارای لیسانس تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا از دانشگاه تهران و همچنین دارای مدرک درجه یک کارگردانی از وزارت ارشاد اسلامی که معادل دکترا است. شیراندامی در بیش از 30 نمایش‌، بازیگری و کارگردانی کرده و در تعدادی از سریال‌های تلویزیونی مانند اشک تمساح به کارگردانی احمد نجیب ‌زاده و مختارنامه به کارگردانی داوود میرباقری بازی کرده است.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.