کودکان آمریکایی در معرض بیش فعالی

سلامانه :تحقیقات جدید نشان داد که کودکان آمریکایی در معرض بیشتر بیماری بیش فعالی هستند.


به گزارش فارس،‌ مقامات اعلام کردند که از هر 9 کودک آمریکایی یک کودک در سنین 4 تا17 ساله به اختلال بیش فعالی در 2011 تشخیص داده شده‌اند و 6 درصد آنها دارو مصرف می‌کنند.

دانشمندان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها دریافتند که 2 میلیون کودک آمریکایی به بیماری اختلال بیش فعالی تشخیص داده شده‌اند و 1 میلیون دیگر کودکان آمریکایی به مدت یک دوره هشت ساله (2003 تا 2004 تا 2011 تا 2012) دارو مصرف می‌کردند.

این تحقیقات همچنین نشان داد که نیمی از کودکان مبتلا به بیماری اختلال بیش فعالی در سن 6 سالگی تشخیص داده شدند،‌ اما کودکان با بیماری اختلال بیش فعالی شدید در سن 4 سالگی تشخیص داده شدند.

بیش فعالی یکی از شایع‌ترین بیماری‌های مزمن در دوران کودکی است، اما اغلب در بزرگسالی همچنان ادامه دارد.

به گفته محققان درمان‌های موثر برای بیماری اختلال بیش فعالی شامل دارو،‌ درمان بیماری روانی و یا ترکیبی از هر دو مورد می‌باشد.

این تحقیقات همچنین نشان داد که کودکان با سابقه تشخیص بیش‌فعالی در حدود 15درصد در «آرکانزاس» و «کنتاکی» و 4 درصد در «نوادا» اعلام شده است.

تقریبا یک نفر از هر 5 پسر دبیرستانی آمریکایی و یک نفر از از هر11 دختر دبیرستانی توسط پدر و مادرشان گزارش داده شده‌اند که به بیماری بیش‌فعالی تشخیص داده شده‌اند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.