چشم‌های بسیاری را بر اثر حوادث چهارشنبه‌سوری تخلیه کردم

سلامانه : وزیر بهداشت با تشریح توصیه‌هایی نسبت به مراقبت ویژه والدین از کودکان در ایام چهارشنبه پایان سال گفت‌: متأسفانه چشم‌های بسیاری را بر اثر حوادث چهارشنبه پایان سال تخلیه کردم.
 
سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت در گفت‌وگو با  تسنیم، درباره توصیه‌های ضروری برای چهارشنبه پایان سال اظهار داشت: هر سال برای چهارشنبه پایان سال توصیه‌ها ارائه می‌شود، ولی امیدواریم مردم توجه کنند، چهارشنبه سوری از جشن‌های ملی است و مردم هم علاقه‌مند هستند شاد باشند. فکر می‌کنم امسال هم مقارن با ایام فاطمیه دوم می‌شود، بنابراین همه توجه دارند و رعایت هم خواهند کرد.
وزیر بهداشت با توصیه‌ به والدین برای مراقبت از کودکان در ایام چهارشنبه پایان سال عنوان کرد: بنده خودم متأسفانه به‌دلیل حوادث و بی‌احتیاطی در چهارشنبه پایان سال تعداد قابل توجهی چشم را مجبور شدم تخلیه یا پیوند کنم.
هاشمی با بیان اینکه سوختگی‌های زیادی به‌دلیل استفاده از مواد محترقه‌ای که مناسب این مراسم نیست، اتفاق می‌افتد، عنوان کرد: متأسفانه حتی در سال‌های قبل نیز باعث فوت برخی از این حادثه‌دیدگان شده است.
وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: همه والدین و بزرگترها رعایت کنند تا اتفاقی تلخ رخ ندهد زیرا واقعاً حیف است افراد به‌دلیل شادی غیرمتعارف کوتاه‌مدت یک عمر معلول شوند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.