این تلویزیون باعث تناسب اندامتان می‌شود

سلامانه :پژوهشگران دریافته‌اند که افراد تنبل که به ورزش کردن علاقه ندارند می‌توانند تناسب اندام را تنها با تماشای مسابقات ورزشی حتی با تلویزیون بدست آورند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پزشکان خبر خوبی به افرادی که از ورزش کردن فراری هستند می‌دهند و آن اینکه حتی تماشای ورزش چه از طریق حضور در ورزشگاه‌ها و یا تماشای تلویزیون می‌تواند باعث تناسب اندام درافراد شود.

گفتنی است: وقتی مردم در حال تماشای مسابقات ورزشی هستند، ضربان قلب و نرخ تنفس آنها افزایش می‌یابد.


بررسی‌ها نشان می‌دهند: این حالت وقتی تماشای مسابقه ورزشی تمام می‌شود به وضعیت عادی خود برمی‌گردد و به نوعی ورزش برای فرد محسوب می‌شود.


تا به حال تنها اثرات تماشای مسابقات ورزشی به لحاظ روانی برای افراد مورد بررسی قرار گرفته بود و بررسی دیدن مسابقه ورزشی و تناسب اندام برای اولین بار صورت گرفته است.


پزشکان تماشای مسابقات ورزشی را به افراد توصیه می‌کنند، البته درکنار این موضوع توصیه اکید می‌کنند که چنانچه دچار مشکل قلبی و یا سن بالا هستند از قرار گرفتن در وضعیت‌های بسیار هیجان‌انگیز خودداری نمایند.

 

دانشمندان همچنین دریافته‌اند؛ که تکان‌های عصبی ناشی از هیجان دیدن مسابقه ورزشی می‌تواند باعث تحریک عضلات و در نتیجه بتدریج تناسب اندام در افراد شود.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.