اورژانس به داد خواننده آمریکایی رسید!

اورژانس به داد خواننده آمریکایی رسید!

سلامانه :خواننده گروه موسیقی Real Housewives of Atlanta ( زنان خانه دار واقعی آتلانتا ) پس از درمان لخته خون ریه اش از بیمارستان مرخص شد. 


به گزارش سرویس ترجمه پایگاه خبری «سلامانه»، نی نی لیکز، خواننده 45 ساله گروه موسیقی Real Housewives of Atlanta ( زنان خانه دار واقعی آتلانتا ) پس از یک هفته بستری شدن در بیمارستان نورث ساید شهر آتلانتا و درمان لخته خون ریه اش از بیمارستان مرخص شد. 


او در وبلاگش نوشت:« اواخر هفته گذشته احساس کردم حالم خوش نیست و تنگی نفس دارم. سریع به بیمارستان رفتم و پزشکان پس از انجام آزمایش های گوناگون، لخته خونی در ریه ام پیدا کردند. دکتر ادوارد نیومن، پزشک معالجم، علت ایجاد لخته خون در ریه ام را دود کردن سیگار، اضافه وزن و سفرهای متعدد می داند.»


در حالی که کلیه افراد در معرض ابتلا به لخته شدن خون در ریه - آمبولی ریوی - قرار دارند، اما افرادی که سیگار دود می کنند، اضافه وزن دارند، بیش از اندازه سفر می روند و در خانواده شان سابقه ابتلا به این بیماری وجود دارند بیش از دیگران در معرض ابتلا به این بیماری قرار دارند. 


عوارض این بیماری عبارتند از: تنگی نفس، درد قفسه سینه، سرفه خونی، خس خس، تورم پا، تعریق بیش از حد و سبکی سر


دکتر ادوارد نیومن، رئیس بخش اورژانس بیمارستان نورث ساید گفت:« نی نی، به سرعت خود را به بیمارستان رساند و جانش را نجات داد. اگر چند ساعت دیرتر به بیمارستان می آمد جانش را از دست می داد. ما با تجویز داروهای خاص لخته خون درون ریه را از بین بردیم. اما نی نی در طول یک هفته استراحت در خانه باید برای ترک سیگار، کاهش فشار کاری و سفرهای طولانی مدت برنامه ریزی کند.»

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.