مرد روانی خانه‌اش را به آتش کشید!

سلامانه :مدیر حوزه یک سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از حریق یک منزل مسکونی در شهرک غرب این شهر، توسط مردی که دچار اختلالات روانی بود، خبر داد.

 

مهدی رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: حوالی صبح روزچهارشنبه، وقوع یک مورد حادثه حریق در محله شهرک غرب مشهد به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن عوامل گروه نجات و آتش نشانان به همراه نردبان به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی افزود: پس از حضور آتش‌نشانان درمحل مشاهده شد که یک واحد مسکونی در این محله دچار حریق شده و فردی نیز در میان شعله‌های‌ آتش محبوس شده است.

 

مدیرحوزه یک سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به عملیات آتش‌نشانان برای اطفای حریق و خارج کردن این فرد از میان شعله‌های آتش گفت: آتش‌نشانان همزمان با اطفای حریق این مرد 30 ساله را نیز از میان شعله‌های آتش نجات دادند.

 

رضایی با بیان اینکه پس از اطفای حریق، فرد نجات یافته که بنا به گفته شاهدان و همچنین به گواه عملکردش دچار اختلالات روانی بود؛ مجددا به خانه بازگشته و با مخفی شدن در یکی از اتاق‌ها شروع به تهدید آتش‌نشانان و خودزنی کرد، گفت: آتش‌نشانان برای نجات این فرد از گروه نجات و عوامل انتظامی کمک گرفته‌اند و نهایتا با همکاری پلیس این فرد از خانه خارج شده و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

 

وی خسارات ناشی از این حادثه را بالا ارزیابی کرد و با بیان اینکه خوشبختانه مورد فوتی در این حادثه گزارش نشده است، گفت: شواهد اولیه حاکی از این بود که این فرد، خود اقدام به آتش زدن این خانه کرده بود.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.