برگزاری کارگاه مدیریت کنترل استرس، خشم و مهارت های حل مسئله

سلامانه :سرپرست مرکز بهداشت، ایمنی و محیط زیست جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، از برگزاری کارگاه آموزشی روش های مدیریت، کنترل استرس، خشم و مهارت حل مساله برای اولین بار توسط این مرکز خبر داد و گفت: این کارگاه 28 آذر ماه جاری در مرکز ایمنی و محیط زیست جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

 

دکتر لیلا امیری در گفتگو با ایسنا، هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را افزایش آگاهی مخاطبان در مدیریت استرس دانست و بیان داشت: شرکت کنندگان با حضور در این کارگاه با مهارت هایی از جمله آگاهی دقیق از واکنش بدن به استرس، داشتن اطلاعات درست درباره عوامل جسمی، ذهنی، هیجانی و معنوی در ارتباط با استرس، استفاده از انواع روش‌های مقابله ای مناسب برای ازمیان برداشتن استرس و موضوعاتی از این قبیل آشنا می شوند.

 

وی در ادامه با اشاره به این که اساتید برجسته ای در این دوره آموزشی به تدریس خواهند پرداخت، تصریح کرد: شرکت در این کارگاه آموزشی علاوه بر دانشجویان، برای تمامی علاقه مندان آزاد است و در پایان دوره از سوی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران به مخاطبین گواهی شرکت اعطا می شود.

 

امیری در پایان به تسهیلات این دوره برای دانشجویان اشاره و خاطرنشان کرد: دانشجویان برای شرکت در این کارگاه با ارایه کارت دانشجویی می توانند از تخفیف 20 درصدی ثبت نام بهره مند شوند، همچنین افرادی که به صورت گروهی و بیش از یک نفر در این دوره آموزشی شرکت کنند، از تخفیف 10 درصدی برخوردار می شوند.

 

لازم به ذکر است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این دوره آموزشی می توانند با شماره تلفن های 88763087 و 88763078 تماس بگیرند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.