مصرف بیش از ۸۰ درصد داروهای ضد درد جهان در آمریکا!

مصرف بیش از ۸۰ درصد داروهای ضد درد جهان در آمریکا!

سلامانه :شهروندان آمریکا بیش از 80 درصد قرص های ضد درد جهان ( بیش از 110 تن ) را مصرف می کنند. این میزان مصرف قرص های ضد درد سبب شده تعداد زیادی از شهروندان این کشور به این دارو معتاد شوند. این مقدار دارو برای تولید 128 داروی Vicodin و Percocets برای هر فرد آمریکایی کفایت می کند.

 

به گزارش سرویس ترجمه پایگاه خبری سلامانه به نقل از بی بی سی، مصرف داروهای ضد درد در میان شهروندان ایالات متحده آمریکا در 10 سال گذشته 600 درصد رشد کرده است. این درحالی است که داروسازان این کشور که به این گونه داروها دسترسی دارند در برابر درد مقاومت می کنند تا از ضد دردها استفاده نکند.

 

به گفته مسئولان اداره غذا و داروی آمریکا، مصرف بیش از حد و اعتیاد گونه این داروها به شدت خطرناک است و سالانه سبب مرگ بیش از 14 هزار و 800 نفر می شود که بیش از آمار مرگ و میر به علت مصرف هروئین و کوکائین است.

 

دکتر لوین، داروسازی که در منطقه لانگ آیلند نیویورک داروخانه دارد می گوید:«پزشکان بیش از دیگران در معرض اعتیاد به این داروها و حمله معتادان قرار دارند.»

 

او پس از آن که دو بار گرفتار باج گیری معتادان برای پیدا کردن داروهای ضد درد شد، کلیه داروهای ضد دردی که نگهداری می کرد را به داروخانه های دیگر تحویل داد.  

 

در کلیه ایالات آمریکا، پلیس روزانه گزارش های متعددی درباره باج گیری معتادان برای یافتن داروهای ضد درد دریافت می کنند. 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.