ارائه جدید‌ترین دستاورد‌ها در زمینه جراحی اطراف چشم

سلامانه :دومین کنگره جراحی بری اوربیتال ۲۵ الی ۲۷ دی ماه در بیمارستان امام خمینی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، دکتر سید جواد امیری زاد دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با اعلام این خبر گفت: در این کنگره که توسط انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران برگزار می‌شود جدید‌ترین دستاورد‌ها در زمینه جراحی اطراف چشم شامل پلک‌ها، ابرو‌ها، پیشانی و گونه‌ها با هدف انتقال تجربیات میان جراحان پلاستیک چشم پزشکان و متخصصان رشته گوش و حلق و بینی بحث و تبادل نظر در مواردی که در مورد آن‌ها اختلاف نظر وجود دارد و همگرایی در استفاده از روشهای تکمیلی با استفاده از تخصص‌های مختلف و ارائه روش‌های نوین در اصلاح شکل‌های اطراف چشم (دفرمیتی اوربیتالی) برگزار می‌شود. 

 وی در ادامه افزود: تکنیک‌های مختلف جراحی پلک برای رفع افتادگی پلک، شلی پوست و چین‌های آن، برداشتن چربی اطراف چشم با حفظ آن، بررسی وضعیت ابرو‌ها، تشخیص مواردی که احتیاج به عمل بالا کشیدن ابرو (لیفت ابرو) وجود دارد و از محورهای اصلی کنگره جراحی بری اوربیتال است. 

 دبیر انجمن پلاستیک در ادامه تصریح کرد: در این کنگره موضوعات روز رشته پری اوربیتال در قالب ارائه مقاله، فیلم و میزگردهای متعدد به منظور بحث و تبادل نظر در جراحی و اقدامات غیر جراحی بری اوربیتال ارائه می‌شود. 

امیری زاد در پایان گفت: هم زمان با این کنگره سه روز نمایشگاه عرضه ابزار و لوازم پزشکی، دارو و متون پزشکی از سوی شرکت‌های داخلی و خارجی برپا خواهد شد.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.