رییس جمهور دستجردی را برکنار کرد

رییس جمهور دستجردی را برکنار کرد

سازمان نظام پزشکی کشوربا صدور بیانیه‌ای با تشکر از تلاش‌های دکتر مرضیه وحید دستجردی، ابراز امیدواری کرده است با حضور دکتر طریقت منفرد و توجه بیش از پیش دولت به مقوله سلامت، شاهد رفع مشکلات بهداشتی و درمانی مردم در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران باشیم.

به گزارش سرویس «سلامت» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه که از سوی رییس کل سازمان نظام پزشکی صادر شده، آمده است:« سلامت و بهداشت و درمان همواره یکی از مهم‌ترین بخش‌های جامعه است که ارتباط مستقیم و پیوسته‌ای با کیفیت زندگی مردم کشور دارد. در سی و سه سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاخص‌های سلامت نسبت به قبل از انقلاب رشد چشمگیری داشته که همه این دستاوردها مرهون عنایات الهی، تلاش قابل تقدیر آحاد جامعه پزشکی، مسئولان نهادهای سیاستگذاری و اجرایی در دولت‌های مختلف از ابتدای انقلاب بوده است.

در بخش دیگری از بیانیه سازمان نظام پزشکی با اشاره به اقدام غیرانسانی تحریم دارویی و تجهیزات پزشکی توسط کشورهای اروپایی و آمریکا‌ و همچنین مشکلاتی درمانی و دارویی کردم طی چند ماه اخیر، تاکید شده است: امید است با توجه و حمایت بیشتر دولت و همت مسئولین ذیربط شاهد برطرف شدن هر چه سریع‌تر این مشکلات باشیم.

در این بیانه با تشکر از زحمات و تلاش‌های مرضیه وحید دستجردی به عنوان اولین وزیر زن پس از پیروزی انقلاب و همچنین باقر لاریجانی که بیش از هفت سال مدیریت دانشگاه علوم پزشکی تهران برعهده داشت، خاطرنشان شده است: امید است با حضور دکتر طریقت منفرد که سوابق و تجارب گرانقدری در عرصه‌های مختلف اجرایی در حوزه سلامت و بهداشت و درمان داشته‌اند و با حمایت جدی و توجه بیش از پیش دولت به مقوله سلامت، شاهد رفع مشکلات و چالش‌های موجود و ساماند‌هی وضعیت بهداشت و درمان مردم در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران باشیم.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.