ده نکته برای آنکه سنتان را کاهش دهید!

سلامانه :چین و چروک پوست، خطوط زیر چشم و... از عواملی هستند که اگر به درستی محو نشوند باعث می‌شوند سنتان بیش از حد دیده شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، آرایش یک تیغ دولبه است که اگر از آن درست استفاده نشود جوانی و شادابی از بین می‌رود و اگر به نحو درست روی پوست به کار گرفته شود سنتان کمتر به نظر می‌رسد و به ویژه در سنین بالا می‌توانید چهر‌ه‌تان را شاداب نشان دهید. 

بررسی‌ها نشان می‌دهند، با استفادهٔ زیاد از کرم پودر و استفاده از لوازم آرایشی زیاد باعث پیر نشان دادن پوست و افزایش سن می‌شوند این در حالی است که آرایشهای کمرنگ و محو می‌توانند شما را شاداب و جوان نشان دهند. 

گفتنی است، اگر می‌خواهید چین‌ و چروکهای پوستتان را محو کنید قبل از آرایش کردن بایستی از نرم‌کننده برای قسمتهای چین و چروک پوست استفاده کنید و مراقب باشید که کرم‌ پودر‌ها و مواد پوشاننده چروکهای زیر پوستتان را نمایان نکند. 

نتایج مطالعات نشان می‌دهند، که بعد از استفاده از لوازم آرایش حتما پوست صورت خود را با آب و مواد شوینده بشویید زیرا ثابت ماندن لوازم آرایشی بیش از سه ساعت بر روی پوست باعث ایجاد چین و چروک در آن نواحی می‌شود. 

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

600x300.gif