چیزی شبیه معجزه: مادری که سلامتی و شادابی سه فرزند نارس خود را دید+عکس

چیزی شبیه معجزه: مادری که سلامتی و شادابی سه فرزند نارس خود را دید+عکس

سلامانه : داشتن یک نوزاد نارس برای تمام مادران باردار و یا خانم‌هایی که قصد مادر شدن دارند یک کابوس است، اما دیلی میل گزارشی از زندگی مادری منتشر کرده که تجربه نه یک نوزاد نارس که سه نوزاد نارس را تجربه کرده است و بیراه نیست اگر بگوئیم چیزی شبیه معجزه موجب شد که این سه نوزاد امروز به کودکانی شاداب، سالم و خندان مبدل شوند.

 

به گزارش سرویس ترجمه پایگاه خبری «سلامانه»، Cassana Raso 25 ساله در حالی که تنها 35 هفته از بارداری‌اش می‌گذشت ناگهان متوجه پاره شدن کیسه آبش شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، «لئو» که امروز شش ساله است به دنیا آمد، نارس بود و امید چندانی به زنده ماندنش نبود، اما او زنده ماند و کمی بعد از بیمارستان مرخص شد.

چند ماه بعد دوباره این اتفاق ناخوشایند که فشارهای عصبی و روانی فراوانی را بر مادر و پدر این فرزند وارد کرده بود تکرار شد و «چیس» 11 هفته زودتر از موعد مقرر به دنیا آم آن هم نه ماه و سه هفته بعد از لئو.

ریه راست «چیس» یک رو بعد از تولد فلج شد و پزشکان یک خونریزی مغزی را در او کشف کردند و بلافاصله درمان‌ها شروع شد. هشت هفته پر از اضطراب گذشت و چیس هم زنده ماند و به خانه رفت و او امروز به غیر از آسم فصلی او مشکل دیگری ندارد.

یکسال بعد از تولد «چیس»، مادرش فهمید که بار دیگر باردار است و باز آن دو تجربه تلخ تکرار شد، در هفته 22 بارداری انقباضات شروع شد و بعد از پنج هفته مقاومت، «لیلی» را به دنیا آورد.

پزشکان بعد از تولد «لیلی» متولد چهار سوراخ در روده او شدند و بعد از جراحی موفق به نجات لیلی شدند.

هر سه فرزند خانم Rason امروز شاد و سالم هستند و این وضعیت موجب شگفتی پزشکان شده است.

 

این زن مدتی است الهام بخش بسیاری از مادرانی شده که وضعیتی شبیه او را تجربه می کنند، Rason در یک موسسه خیریه تلاش می‌کند امید داشتن را به این مادران بیاموزد و از طریق ترانه‌هایی که می‌‌خواند این مادران را امیدوارتر بکند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۱ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.