رئیس جدید سازمان امداد و نجات منصوب شد

سلامانه :رئیس جمعیت هلال احمر، با صدور حکمی برای پیرحسین کولیوند، وی را به عنوان رئیس جدید سازمان امداد و نجات منصوب کرد.

در متن حکم دکتر محمد فرهادی برای رئیس سازمان امداد و نجات، آمده است: نظر به شایستگی‏ تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید.

با توجه به وظایف خاص و مهم جمعیت هلال احمر و شرایط اقلیمی و جغرافیایی ویژه کشور، از جنابعالی انتظار دارم با استفاده از توان علمی و تخصصی کارشناسان و نیروهای پر تلاش آن سازمان، تمام همت خویش را به منظور شناسایی، ارزیابی و تحلیل نقاط قوت و ضعف و همچنین فرصت ها و تهدیدهای موجود در حوزه امداد و نجات به منظور ارتقای توانمندی ها و قابلیت های جمعیت هلال احمر بخصوص افزایش کیفیت و سرعت امدادرسانی در پاسخگویی و مواجهه با حوادث و بلایا بکار گیرید و نسبت به هماهنگی و تعامل مستمر با سازمان مدیریت بحران کشور و سایر ارگان های مربوطه اقدام کنید.

پیش از این محمود مظفر رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر بود.

برخی سوابق اجرایی پیرحسین کولیوند: مدیریت‌ بیمارستان‌ خاتم‌ الانبیاء(ص‌)، ناظر وعضو کارگروه بهداشت درمان حج بعثه مقام معظم رهبری وسازمان حج و زیارت، عضو هیئت مدیره مرکز تحقیقات علوم اعصاب شفاء
قائم مقام مدیر عامل بیمارستان خاتم الانبیا (ص)، مدرس دانشگاه علمی کاربردی خاتم الانبیاء(ص).

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.