تصادف در بزرگراه نیایش ۲۰۶ را به آتش کشید

سلامانه :اورژانس تهران اعلام کرد بامداد امروز یک خودروی پژو ۲۰۶ در بزرگراه نیایش پس از برخورد با خودروی دیگر آتش گرفت. بر اثر این حادثه ۳ نفر مصدوم شدند که حال یکی از آنها وخیم است.


حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفت وگو با فارس گفت: بامداد امروز شنبه 14 دی ماه یک دستگاه خودروی پژو 206 در ورودی بلوار پاکنژاد اتوبان نیایش پس از برخورد با خودروی دیگر دچار حریق شد و مرکز هدایت آمبولانس‌ها با دریافت گزارش این حادثه، بلافاصله 3 دستگاه آمبولانس به محل اعزام کردند.

وی افزود: تکنسینهای اورژانس تهران پس از رسیدن به محل حادثه، 3 نفر جوان 24،23 و 25 ساله که دچار صدمات و جراحات شدید شده بودند را با انجام اقدامات درمانی لازم سریعا به بیمارستان شهید مدرس منتقل کردند.

عباسی ادامه داد: طبق گزارش رسیده، حال جوان 25 ساله وخیم است و وی را با انجام عملیات( CPR) احیای قلبی و ریوی به بیمارستان منتقل کردند.

حریق منزل 6 نفر را راهی بیمارستان کرد

عباسی همچنین گفت: بامداد امروز نیز به اورژانس تهران خبر حریق منزل مسکونی واقع در کوچه خادم میدان رازی گزارش شد که پس از دریافت این خبر، 4 دستگاه آمبولانس از نزدیکترین پایگاهها به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد:ماموران اورژانس 6 نفر از اهالی منزل را که دچار سوختگی و جراحات شده بودند پس از انجام اقدامات درمانی لازم و حیاتی، سریعا به بیمارستان شهید مطهری انتقال دادند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.