مرگ مادر باردار در یاسوج

سلامانه : سیستم درمان استان کهگیلویه و بویراحمد یک مادر باردار دیگر را به کام مرگ فرستاد تا آمار زیر خط قرمز مرگ مادران باردار روز به روز نگران‌ کننده‌تر شوند.


به گزارشفارس از یاسوج، تنها چند روز بعد از اعلام رسمی شاخص‌های سلامت در کهگیلویه و بویراحمد و اعلام وضعیت بغرنج مرگ مادران باردار در بیمارستان‌های این استان از زبان رضا چمن، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نگذشته بود که سیستم درمان این استان یک مادر دیگر را به کام مرگ فرستاد.

سید رشید غفاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این زمینه خبر فوق را تایید کرد و گفت: این مادر 35 ساله اهل شهر چیتاب در شهرستان بویراحمد بوده که متاسفانه جان خود را از دست داده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بدون ارائه جزئیات بیشتر گفت: مدیریت بیمارستان امام سجاد هنوز اطلاعاتی در این زمینه در اختیار ما قرار نداده و علت مرگ این خانم را هنوز مشخص نکرده‌اند.

تلاش‌های خبرنگار فارس برای برقراری تماس با مدیر بیمارستان امام سجاد(ع) نیز نتیجه‌ای نداشت و فرزاد وفایی که کمتر از یک‌ماه به عنوان سرپرست این بیمارستان منصوب شده، تلفن خود را پاسخ نداد.

شواهد و گفته‌های بستگان این مادر باردار حاکی از آن است که وی به علت خونریزی بیش از حد جان خود را از دست داده است و فرزندش در سلامت به سر می‌برد.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.