رژیم‌های عجیب و غریب ستاره‌ها؛ از جنیفر لوپز تا جنیفر انیستون و مدونا+عکس

رژیم‌های عجیب و غریب ستاره‌ها؛ از جنیفر لوپز تا جنیفر انیستون و مدونا+عکس

سلامانه : ستاره ها بیشتر از مردم عادی تحت فشار هستند تا اندام مناسبی داشته باشند. عکس آنها مدام در مجلات و روزنامه ها چاپ می شود و باید در فیلم های متعددی بازی کنند و به همین دلیل ناچارند به هر شکلی شده، تناسب اندام خود را حفظ کنند؛ اما گاهی اوقات ستاره ها برای حفظ تناسب اندام شان دست به کارهای عجیبی می زنند.

 

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه»، این نگاهی است به بعضی از رژیم های عجیب و غریب آنها:

روغن گریپ فروت
گریپ فروت یکی از سالم ترین خوراکی های دنیا است و مقادیر زیادی ویتامین «سی» دارد که به سیستم ایمنی بدن کمک می کند؛ اما آیا می دانستید بو کردن گریپ فروت هم مفید است؟ «جنیفر لوپز» همیشه یک شیشه روغن گریپ فروت با خودش دارد و آن را بو می کند. ظاهرا رایحه آن روی آنزیم های کبد اثر می گذارد و باعث کاهش وزن می شود.


غذای بچه
ستاره های مشهور هالیوود مثل «جنیفر انیستون» و «ریز ویتر اسپون» طرفدار این رژیم متفاوت هستند؛ که البته رژیم لذیذی هم هست. در این روش، فرد فقط غذای بچه می خورد و به جز آن، فقط اجازه دارد یک وعده شام «سالم» میل کند. 14 وعده غذای کودک فقط هزار کالری دارد و به همین دلیل به سرعت باعث کاهش وزن می شود.


رژیم هوا
سال 2010 بود که مجله فرانسوی «گراتزیا» ادعا کرد «مدونا» برای کاهش وزن، از این رژیم استفاده می کند؛ دلیلش هم حضور مدونا به همراه چند ستاره دیگر در تبلیغ کمپانی «دولچه و گابانا» بود. در این تبلیغ، آنها غذا را تا دم دهان شان می بردند اما چیزی نمی خوردند. این رژیم فقط یک قانون دارد: هیچی نخور جز آب و نمک. این رژیم بر اساس یک باور قدیمی است که می گوید آدم ها برای زنده ماندن فقط به نور خورشید احتیاج دارند.


سوپ کلم
گفته می شد سارا میشله گلار، بازیگر هالیوودی، سراغ رژیم «سوپ کلم» رفته؛ ولی این باعث شد خیلی ها بپرسند، پس این همه انرژی برای بازی را از کجا می آورد؟ این رژیم شامل کلم، پیازچه، فلفل دلمه، گوجه خرد شده، هویج، کرفس، آب مرغ و از این جور چیزها است و یک هفته باید فقط این سوپ را خورد و به درد این می خورد که بعد از آن، سراغ رژیمی بروی که یک کم غذای بیشتری دارد .


یخ
رنی زلوگر، بازیگر معروف هالیوود، یک رژیم بسیار خاص دارد؛ او یخ می خورد. در این رژیم، فرد برای اینکه جلوی گرسنگی خودش را بگیرد، یخ می خورد و به این ترتیب، کمتر سراغ غذا می رود.


روغن نارگیل
روغن نارگیل پوست و مو را نرم و فوق العاده می کند اما می دانستید که می شود از آن به عنوان رژیم غذایی هم استفاده کرد؟ «میراندا کر» که یک مدل معروف است، گفته خوردن روغن نارگیل باعث شده این قدر لاغر بماند. او روزی 4 قاشق روغن می خورد، حالا یا روی سالاد می ریزد، یا غذا را با آن می پزد یا توی چای سبزش می ریزد.          
منبع: سایت ibtimes

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.