خیانت اولاند، کار بانوی اول فرانسه را به بیمارستان کشاند

خیانت اولاند، کار بانوی اول فرانسه را به بیمارستان کشاند

سلامانه :بانوی اول فرانسه بعد از شنیدن خبر خیانت رییس جمهور، در بیمارستان بستری شد.

 

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه»، «والری تیر ویلر»، بانوی اول فرانسه، بعد از اینکه شنبد رییس جمهور فرانسه با یک هنرپیشه ارتباط دارد و به او خیانت کرده، در بیمارستان بستری شد.

 

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سی ان ان، مجله «کلوزر» ادعا کرده فرانسوا اولان، رییس جمهور فرانسه، با یک هنرپیشه زن این کشور ارتباط دارد و خانم تیر ویلر هم بعد از شنیدن این خبر، بدحال شد و در بیمارستان بستری شد.

 

پاتریس بیانکون، رییس دفتر خانم تیر ویلر گفت:«او به استراحت نیاز داشت. همه ما می دانیم بعد از منتشر شدن این داستان، او چه حال و روزی داشته.»

 

تیر ویلر و اولان با هم ازدواج نکرده اند اما با هم زندگی می کنند و رییس جمهور فرانسه در مراسم رسمی، او را همراه خود می برد. آنها وقتی خانم تیر ویلر 48 ساله خبرنگار مجله «پاریس مچ» بود با هم ملاقات کردند و البته تیر ویلر هنوز هم در این مجله کار می کند.

 

اولان 59 ساله، پیش از انتخابات سال 2012 که موفق شد عنوان ریاست جمهوری را به دست بیاورد، همسرش که از او 4 فرزند دارد را رها کرد تا با خانم تیر ویلر زندگی کند. 


کلوزر گزارش داده رییس جمهور از در عقبی کاخ الیزه بیرون رفته و سوار بر موتوری که راننده اش بادیگارد او بوده، به آپارتمان این هنرپیشه رفته. اولان این ادعا را رد نکرده اما تهدید کرده شکایت می کند. اولین بار هم روزنامه «لو پاریزین» چاپ پاریس گزارش داد که خانم تیر ویلر در بیمارستان بستری شده.        

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.