تمهیدات اورژانس برای پوشش امدادی شهرآورد پایتخت

سلامانه :  مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از تمهیدات اورژانس برای پوشش امدادی شهرآورد هفتاد و هشتم بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس خبر داد.
 
حسن عباسی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره تمهیدات مرکز اورژانس تهران جهت پوشش امدادی شهرآورد هفتاد و هشتم پایتخت اظهار داشت: مرکز اورژانس تهران جهت تمهیدات درمانی و پوشش امدادی شهرآورد هفتاد و هشتم بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس، در (روز جمعه 27 دی 1392) اقدام به استقرار اکیپ‌های امدادی خود می‌کند.
وی افزود: در این خصوص تعداد 10 دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس، یک دستگاه موتورآمبولانس و 2 دستگاه خودروی فرماندهی به همراه 30 نفر نیروهای عملیاتی اعم از پزشک، کارشناس و تکنسین فوریت‌های پزشکی از ساعت 10 صبح تا پایان مسابقه در استادیوم یکصد هزار نفری آزادی مستقر خواهند شد و به مصدومان احتمالی خدمات امدادی درمانی ارائه خواهند کرد.
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران خاطرنشان کرد: در این راستا  یکدستگاه آمبولانس نیز از شب قبل مسابقه، در پارک خرگوش دره جهت امداد رسانی به تماشاچیانی که زودتر از شهرستانها آمده اند مستقر خواهد شد.
77 مراجعه اورژانسی از بین 100 هزار تماشاچی دربی 77
به گزارش تسنیم، در هفتاد و هفتمین دربی تهران در ورزشگاه آزادی که دو تیم استقلال و پرسپولیس با تساوی بدون گل به کار خود خاتمه دادند. 2 نفر از تماشاچیان به دلیل مسمومیت و سُر خوردن از پله‌ها به بیمارستان حضرت رسول (ص) انتقال یافتند و 75 نفر دیگر نیز به صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفتند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.