همت عالی؛ دعوت سلامانه از کاربران

امیرحسین چهارساله به کمک شما نیاز دارد، همت کنید/ روایتی تلخ از یکسال و نیم تب!

امیرحسین چهارساله به کمک شما نیاز دارد، همت کنید/ روایتی تلخ از یکسال و نیم تب!

سلامانه :این روزها خورشید پرفروغتر و گرمتر از همیشه می‌تابد، خوب می‌دانم این شدت گرما محدود به زمان اندکی از سال و مایه نور و برکت است ولی باز هم گاهی تاب و توان از دست می‌دهم و لب به گلایه می‌گشایم.


ولی امروز خیلی خجالت زده شدم وقتی با کودک چهار ساله‌ای مواجه شدم که یکسال و نیم است در گرمای تن تبدارش روی تخت بیمارستان می‌سوزد.


مادرش می‌گوید: امیر حسین از اسفند سال ۹۳ در پی تب‌های شدیدی که قابل کنترل نبود از لاهیجان به تهران منتقل شده و در بیمارستان مفید بستری است و این درحالی است که طی این یکسال و نیم حتی به اندازه یک ماه هم وضعیت جسمی مساعدی نداشته تا مرخص شود و به خانه و شهرش برگردد.


متاسفانه هیچ کدام از اقدامات تشخیصی و درمانی در این مدت راه به جایی نبرده است. بارها پای این کودک به اتاق عمل باز شده تا از قسمتهای مختلف بدنش نمونه برداری شود ولی باز حاصلی جز درد کشیدن بیشتر او در پی نداشته است.


در طی این مدت حتی ۱۰۰ گرم هم به وزن او اضافه نشده و دیدن جسم ضعیف و بی جانش تن انسان را به لرزه می‌اندازد.


تنها روزنه امیدی که برای درمان او توسط پزشکان پیشنهاد شده، یافتن ژن معیوب از طریق انجام آزمایش ژنتیک است تا شاید بدنبال این تشخیص بتوانند با عمل پیوند مغز استخوان کودک را نجات دهند.


ولی این بارمانع دیگری هم برسر راه این درمان وجود دارد و آن محدودیت مالی خانواده برای پرداخت هزینه آزمایش ژنتیک است.


این نوع آزمایش در ایران قابل انجام نیست و باید نمونه مورد آزمایش برای تشخیص به خارج از ایران فرستاده شود که هزینه‌ای نزدیک به چهار میلیون تومان نیاز دارند.
پدر خانواده که کارگری ساده است طی ایام بیماری هزینه زیادی را بابت درمان امیر حسین پرداخت کرده و در حال حاضر قادر به پرداخت این مبلغ نیست، به همین دلیل درمان در این مرحله متوقف شده است.


باشد که نور و برکت دستهایمان یاری رسانی برای درد و درمان او شود.

از تمامی خیرین و عزیزان درخواست داریم که کمک‌های خود را به شماره حساب بانک تجارت 299021890 یا شماره کارت بانک تجارت 6273539991664498 به نام جمعیت دانشجویی امام علی (ع) برای کمک‌های درمانی و شماره پیگیری و میزان مبلغ را به روابط عمومی جمعیت امام علی اعلام کنید.

۰۲۱۸۸۹۳۰۸۱۶

تکمیلی: همراهان گرامی با لطف و یاری شما عزیزان هزینه درمان امیر حسین تامین شد و روند درمانش از سر گرفته شد.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۱ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.