هالک واقعی: می‌خواستم هیولا باشم/ به تزریق روغن به عضله‌هایم معتاد شده بودم!

هالک واقعی: می‌خواستم هیولا باشم/ به تزریق روغن به عضله‌هایم معتاد شده بودم!

سلامانه : گاهی اوقات آدم‌ها به چیزهای عجیب و غریبی معتاد می‌شوند؛ آرزوهای باورنکردنی در سر دارند؛ و در نهایت بلاهای عجیبی سر خودشان می‌آورند.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه»‌ به نقل از سایت «سان»، روماریو که هم اکنون 26 سال دارد، آن قدر دوست داشت مثل هالک به نظر بیاید که دست به کار خطرناکی زد و 9 ماه به عضله‌هایش روغن تزریق کرد.


او از 15 سالگی سراغ بدنسازی رفت ولی وقتی دید به جایی نمی‌رسد،‌ روش خطرناک و غیرعادی تزریق روغن به ماهیچه‌هایش را در پیش گرفت؛ کاری که تبدیل به اعتیاد شد.


این برزیلی می‌گوید: «می‌خواستم گنده باشم؛ نمی‌خواستم فقط بدن خوش هیکلی داشته باشم، می‌خواستم یک آدم گنده باشم. می‌خواستم هیولا باشم. اما این کار شما را معتاد می‌کند. وقتی نتیجه‌اش را می‌بینید، ادامه می‌دهید. مردم از هیکلم خوششان می‌آمد و به من احترام می‌گذاشتند. این حس قدرت،‌ واقعاً گرانبها است.»


او که بازویش حدود 51 سانتی متر است، اضافه کرد: «بعد از مدتی بدنم به شدت تغییر کرد و کم کم نگاه مردم به من عوض شد. وحشت می‌کردند. آن‌ها از من می‌ترسیدند.» همسر او هم که نگران شده بود، تهدید کرد اگر این تزریق‌های غیرطبیعی را کنار نگذارد، او را ترک می‌کند.


اما فقط این‌ها نبود.


روماریو مشکلات تنفسی پیدا کرده بود و سطح انرژی‌اش هم پایین آمده بود. یک هفته بعد از همه این تنش‌ها، متوجه شد قرار است پدر شود و دیگر نمی‌تواند این طور خطرناک زندگی کند: «وقتی فهمیدم همسرم پسر اولمان را باردار است،‌ آن وقت بود که تصمیم گرفتم این کار را کنار بگذارم... این تزریق‌ها روی ذهنم اثر گذاشته بود. 4 ماه افسردگی داشتم و دارو می‌خوردم. حالم خوب نبود.» او 5 سال پیش خانواده‌اش را به تزریق ترجیح داد و از آن زمان به بعد پاک مانده است.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.