رازهای تندرستی کامرون دیاز

رازهای تندرستی کامرون دیاز

سلامانه : تصویر ذهنی ما از «کامرون دیاز»" هنرپیشه مشهور هالیوود پر زرق و برق و جذاب است و به سختی می توانیم باور کنیم او تا نیمه های دهه 20 زندگی اش، فاقد جذابیت، قدرت و اعتماد به نفس بوده است. 


به گزارش پایگاه خبری سلامانه، کامرون دیاز که در گذشته سیگاری قهاری بوده گفت:«خیلی اتفاقی احساس کردم باید به باشگاه بدن سازی بروم. از آن موقع تا حالا احساس می کنم قدرتمند تر شده ام و اعتماد به نفسم چند برابر شده است.»

 
او که اکنون 41 ساله است، برای کمک کردن به زنانی که اندام متناسب ندارند و از اعتماد به نفس پایین رنج می برند کتاب نوشته است. 


او در گفت و گو با مجله HEALTH رازهای موفقیت اش را بیان کرده است. 


در کتابت نوشته ای در طول دوران دبیرستان هر روز کنسرو لوبیا سبز می خوردی. 
پیش از این که بفهمم غذا خوردن چیزی بیش از جویدن، بلعیدن و شکم خود را سیر کردن است، هر روز یک کاسه کنسرو لوبیا سبز را همراه پنیر فراوان و سس تند می خوردم. 


کتابت پر از توصیه های بهداشتی است، چرا چنین رویکردی را برگزیدی؟
عاشق علم پزشکی و ارائه اطلاعات به مردم هستم. ظاهری 41 ساله دارم و در واقع 27 ساله ام. با نوشتن این کتاب می خواستم نشان دهم هیچ وقت برای تغییر روش زندگی و اهمیت دادن به بهداشت و تندرستی دیر نیست. دود کردن سیگار را در 29 سالگی کنار گذاشتم. شما هم به راحتی می توانید چنین کاری انجام دهید.


در مقایسه با موقعیت های پیشین، شرایط فعلی ات را چگونه ارزیابی می کنی؟
نمی توانم بگویم بهترین روزهای عمرم را سپری می کنم، اما از رژیم غذایی سالم پیروی و ورزش می کنم، با همسرم زندگی آرامی و شادی ساخته ایم، آشپزی می کنم و هفته ای یک لیتر روغن زیتون می خورم و...  


برنامه ورزشی تان چیست؟
باید بر اساس میزان آمادگی بدن و نیازهای تان ورزش کنید. هر روز صبح، بیش از 20 کیلومتر پیاده روی می کنم. پس از 30 دقیقه استراحت، 15 دقیقه نیز وزنه می زنم. سه روز در هفته نیز شنا می کنم.


آینده خود را چگونه می بینید؟
نمی توانم بگویم. تا 10 روز آینده باید به سفر دور دنیا بروم تا فیلم سینمایی تازه ام را معرفی کنم. امیدوارم، جایگاه مناسبی در آینده به من اختصاص داده شود.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.