امسال مات می شوید!

سلامانه : هر خانمی ‌دوست دارد در مهمانی‌های زنانه بیشتر از همیشه زیبا باشد و لباس و آرایش صورت دو عاملی هستند که به خانم?ها کمک می‌کنند زیباتر از همیشه به نظر برسند. طراحان آرایش در دنیا، در آستانه سال 2014، 5 ایده جالب برای خانم‌ها ارائه داده‌اند تا با استفاده از آنها بیشتر بدرخشند. دانستن این 5 نکته می‌تواند برای خانم‌های ایرانی هم مفید باشد...

زندگی مثبت نوشت:

1. امسال زیبایی پوست طبیعی خودتان را حفظ کنید. سعی نکنید رنگ‌پریدگی صورتتان را با پنکیک‌ها و به‌خصوص پنکیک‌های برنزه بپوشانید. شرمندگی از پوست طبیعی صورت، نشانه ضعف در اعتماد‌به‌نفس و انکار زیبایی طبیعی‌تان است. پس امسال به پوست خود استراحت بدهید و بگذارید بدون هیچ پوششی دیده شود.

2. اگر پوست صورتتان در هوای سرد پوسته‌پوسته می‌شود و خشکی آن هنگام آرایش اذیتتان می‌کند، هفته‌ای یک بار کرم‌های معدنی یا کرم‌های طبیعی روی پوستتان بزنید. قبل از آرایش هم می‌توانید یک لایه از همین کرم‌ها روی پوستتان بزنید تا آرایشی یکدست‌تر داشته باشید. جالب است بدانید این کرم‌ها باعث می‌شوند آرایش ماندگاری طولانی‌تری روی صورت داشته باشند.

3. بهترین و خاص‌ترین آرایش صورت که امسال پیشنهاد شده، آرایش کاملا محو و طبیعی است. آرایشی که به چشم نیاید و مات باشد؛ رنگ طبیعی پوست همراه با فیکساتوری که صورتتان رفله ندهد، مژه‌هایی با ریمل کم، ابروها بدون مداد و رنگ، ماتیک محو و غیربراق و رژگونه سایه‌وار.

4. دور چشم، کرم‌پودر نزنید. امسال سراغ یک کانسیلر ساده و به رنگ طبیعی پوستتان بروید. دایره زیر چشم را با کانسیلری مات و نرم بپوشانید تا تصویر چشم‌های شما، بدون چروک و کامل شود. البته لطفا از کانسیلرهای روشن‌تر از رنگ پوست صورتتان استفاده نکنید چون این روش، قدیمی ‌شده است.

5. از رژگونه یکدست روی صورتتان استفاده نکنید. امسال می‌توانید سراغ دورنگ رژگونه بروید. برجستگی گونه را با رنگ صورتی مات بیشتر نشان دهید و زیر آن از رنگ برنزه محو استفاده کنید تا استخوان گونه‌تان کشیده‌تر و برجسته‌تر جلوه کند. همچنین از زدن رژگونه پهن خودداری کنید و سعی کنید رژگونه‌تان به قدری محو باشد که به نظر برسد سرخی گونه، طبیعت پوستتان است. پس از رژگونه‌هایی که اکلیل دارند، استفاده نکنید. قرار نیست امسال چیزی در صورت شما برق بزند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.