دوست پرحرارت من

سلامانه : فصل سرما كه می‌رسد همه به لباس‌های گرممان پناه می‌آوریم. انواع و اقسام پالتوهای گرم به بازار می‌آید كه البته مخصوص این فصل هم هستند، اما ما یك پیشنهاد بهتر از پالتو برایتان داریم كه می‌توانید با یك تیر، دو نشان بزنید...

زندگی مثبت نوشت:

 اوركت‌ها یا كاپشن‌ها ایده بسیار خوبی برای زمستان هستند. حتی می‌توانید لباس‌های سبكتان را از زیر بپوشید و بعد با یك كاپشن گرما را به تنتان هدیه دهید. قبل از خرید نمونه‌های پیشنهادی ما را هم مطالعه كنید.

وقتی این اوركت 3 تكه را بپوشید، اصلا احساس ناراحتی نمی‌كنید به این دلیل كه ضمن اینكه خیلی گرم است بسیار آزاد هم هست. می‌توانید كلاه آن را دربیاورید ضمن اینكه لایه رویی و زیری از هم جدا می‌شوند، پس هر وقت هوا سردتر شد دو لایه را بپوشید و هر وقت گرم‌تر، یك لایه. زیپ‌های این كاپشن طوری طراحی شده‌اند كه اجازه نفوذ هوا را نمی‌دهند. با بستن زیپ‌ها، گرمای ایجادشده باعث افزایش جریان خون در بدنتان می‌شود. لایه درونی، ضدآب و بسیار سبك است. جیب روی آستین هم این امكان را به شما می‌دهد كه وسایل ریز و دم دستی‌تان را داخلش بگذارید.

این مدل پیشنهاد ما برای افرادی است كه از كاپشن‌ها و اوركت‌های گشاد خوششان نمی‌آید. با پوشیدن این اوركت و برش‌هایی كه روی بالای كمر دارد حالت یك لباس تنگ و البته گرم را برایتان ایجاد می‌كند. دور گردن لایه نرمی دارد كه با آن احساس راحتی می‌كنید و برف هم بیاید با این كلاه ضدآب خیالتان راحت است. داخل این اوركت از پشم حیوانات مختلف استفاده شده درنتیجه اگر اهل اسكی و ورزش‌های این فصل هستید البته نه به صورت حرفه‌ای این مدل به كارتان می‌آید.

برخی افراد از این مدل‌ كاپشن‌ها خوششان نمی‌آید چون حالت لایه‌لایه دارد و كمی آنها را چاق‌تر نشان می‌دهد. اگر دنبال گرما هستید این كاپشن بهترین انتخاب است. این مدل اورها ضدآب و مقاوم در برابر آب هستند و در كاتالوگ معرفی‌شان هر دو گزینه Water proof و Water resistant وجود دارد. برخلاف ظاهرش به این دلیل كه لایه‌های درونی از پر هستند بسیار سبك هم هست. 4 جیب دارد؛ 2 تا بیرون و 2 تا داخل. دور مچ كاپشن یك كشباف قشنگ و كیپ هم دارد.

یك مدل كلاسیك سبك، به قدر كافی بلند است. پارچه سبك و نرمی دارد اما در عین حال در برابر سرما از شما محافظت می‌كند. شانه‌ها و گردنتان به دلیل پوشش گرمی كه از جنس پشم گوسفند است، بسیار گرمتان می‌كند. یك مزیت دیگر مقاومت آن در برابر باد است.

گرچه این اوركت به درد فصل زمستان هم می‌خورد اما به دلیل چند لایه بودن و جداشدن هر لایه، به نوعی كاپشن همه فصل‌ها محسوب می‌شود. این 3 لایه می‌تواند در مواقع مختلف شما را با درجه سرمای متفاوت حفظ ‌كند اما لایه رویی به قدری لطیف است كه احساس نمی‌كنید كاپشن تنتان است. جایگذاری درست جیب‌ها و كلاه از دیگر ویژگی‌های این اور است. درجیب بزرگ با زیپ‌هایی روی كاپشن تعبیه شده است كه اگر دستكش هم نداشته باشید اتفاقی برایتان نمی‌افتد.

وقتی می‌خواهید فعالیت بسیار سنگین داشته باشید و البته این فعالیت را در فصل سرد انتخاب كرده‌اید به پوشش گرم اما سبك نیاز دارید. این كاپشن كوتاه كه به مدل اندامی معروف است، ضدآب هم هست. جنس پشم شیشه این كاپشن به‌گونه‌ای است كه گرمای مطلوبی برایتان ایجاد می‌كند. دوخت و سادگی آن باعث می‌شود بتوانید آن را با هر رنگ لباسی بپوشید.

این مدل برای افرادی مناسب است كه بیشتر گرمایی هستند و تمایلی ندارند خیلی خودشان را بپوشانند. گرچه این جلیقه‌های زمستانی بدون آستین هستند اما به نسبت خودشان شما را گرم می‌كنند و طرفداران خاص خودشان را دارند. می‌توانید یك پلیور یا مانتو زمستانه از زیر بپوشید و روی آن از جلیقه‌‌های گرم و سبك استفاده كنید. این مدلی است كه سال‌های سال می‌توانید از آن استفاده كنید.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.