کالباس با طعم سیم ظرفشویی

سلامانه : فارس از پیدا شدن سیم ظرفشویی در کالباس گزارش می‌دهد.

 
به گزارش فارس خبرهای زیادی مبنی بر پیدا شدن اجسام غیرخوراکی درون سوسیس و کالباس تاکنون منتشر شده است و این‌بار در شهرستان زرند سیم ظرفشویی از داخل یک رول کالباس بیرون آورده شد.

بیژن جعفری یکی از شهروندان شهرستان زرند به خبرنگار فارس اظهار کرد: برای خرید کالباس به یکی از مغازه‌های عرضه مواد غذایی در خیابان مصلای شهر زرند مراجعه کردم و پس از خریداری یک رول کالباس به منزل باز‌گشتم و سر سفره هنگامی که قصد استفاده از آن را داشتیم، یک عدد سیم ظرفشویی در ‌آن پیدا کردیم.

وی ابراز داشت: چرا مسئولان از کارخانه‌های تولید مواد غذایی نظارت دقیقی به عمل نمی‌آورند.

حسن سعیدی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند در این راستا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: این کالباس با نام تجاری «صنوبر» در کارخانه اصفهان صنوبر تولید شده‌ و دارای پروانه بهداشتی ساخت به‌ تاریخ 16 دی ماه امسال است.

وی پس از بررسی و بریدن قسمت بیشتری از کالباس و مشاهدات خود افزود: ضرورت دارد تا مسئولان‌ اینگونه کارخانجات دقت بیشتری را در نظارت در هنگام تولید و بسته‌بندی مواد‌غذایی داشته باشند.

سعیدی عنوان کرد: احتمال می‌رود که سیم ظرفشویی برای تمیز کردن در کارخانه استفاده می‌شده که به دلایلی با کالباس آغشته و بسته‌بندی شده است‌.

وی با بیان اینکه ماموران مرکز بهداشت زرند با بازدیدهای خود از مراکز فروش مواد‌غذایی به تاریخ تولید، انقضا و پروانه ساخت آن توجه می‌کنند، گفت:‌‌ قرار گرفتن‌ سیم ظرفشویی داخل کالباس مربوط به کارخانه است.

سعیدی ابراز داشت: رول کالباس برای انجام مراحل قانونی به معاونت بهداشتی و درمانی استان ارسال شده است‌.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.
  • s.vosogh چهارشنبه, 23 بهمن 1392 - ساعت : 07:52:38
    مسلما سيم ظرفشويي واسه تميزكردن دستگاهها استفاده شده كه ظاهرا توي مخزن خميرجامونده وباخمير مخلوط شده ...به هرحال بدتر از پيداكردن انواع جانور كه نبوده يه چيزي بوده كه مطمئنا موقع خوردن پيداميشده ....