تصاویر: آخرین وضعیت مردی که ۱۳ ماه در دریا گم شده بود!

سلامانه :مرد اسرارآمیزی که 13 ماه در دریا گم شده بود و سرانجام از جزایر مارشال سر درآورد، در شرایط جسمانی خوبی است و پزشکان می گویند احتمالا می تواند به کشورش برگردد.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سی ان ان، خوسه سالوادور آلوارنگا که اهل السالوادور است و در مکزیک زندگی می کند، برای شکار کوسه به دریا رفته بود و احتمال می داد یک روز بعد برگردد، اما 13 ماه بعد حدود 10 هزار کیلومتر آن طرف تر پیدا شد. او در بیمارستان بستری شد و یک روز بعد هم مرخص شد، اما یک هفته گذشته برای انجام آزمایشات مدام به بیمارستان رفته تا پزشکان او را زیر نظر داشته باشند. پزشکان به او توصیه کرده بودند به السالوادور برنگردد تا حالش خوب شود.

اکنون دکتر بریاند کنار، رییس بیمارستان ماجورو در جزایر مارشال می گوید، حال آلوارنگا خوب است و می تواند دوباره سفر کند. دکتر کنار می گوید حال روانی بیمارش هم بهتر شده:«یک کم پرت بود، شاید به خاطر اینکه ماه های زیادی در فضای باز بوده و با مردم هم حرف نزده، اما به نظر من بالاخره دارد به شرایط سابق برمی گردد.»


ابتدا مردم به داستان او بدبین بودند که چطور بعد از 13 ماه نجات پیدا کرده اما بر اساس آنچه مسولان می گویند، به نظر می رسد دلیلی برای شک کردن به او وجود ندارد.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.