قتل آیلین و مادرش با شمشیر!

سلامانه : مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف اجساد دو عضو یک خانواده در محل سکونتشان در منظقه نعمت آبادخبر داد و اعلام کرد: دختری 4 ساله به همراه مادرش در محل سکونتشان در محله نعمت آباد به قتل رسیده و اجساد آنها در کنار یک دیگر در حالی که از ناحیه گلو مورد جراحت شدید قرار گرفته بودند کشف شد.

به گزارش آنا، ساعت 21:00 سه‌شنبه شب و از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 وقوع یک جنایت در طبقه دوم یک منزل مسکونی در نعمت آباد – خیابان طالقانی به کلانتری 152 خانی آباد اعلام شد.
با حضور مأمورین کلانتری 152 خانی‌آباد، عوامل آتش‌نشانی و اورژانس در محل و بازگشایی درب خانه توسط عوامل آتش نشانی، جسد متعلق به یک دختر 4 ساله بنام «آیلین» در کنار جسد مادرش بنام «شب‌بو» (35 ساله) در حالی‌که توسط جسم تیز و از ناحیه گلو دچار جراحت شدید شده بودند، کشف شد.

آذین کلید کشف معما

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمـد» و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در کنار اجساد، پیکر نیمه جان دیگر عضو خانواده بنام «آذین»(11 ساله) قرار داشت که از ناحیه سینه و دست مورد اصابت ضربات متعدد جسم تیز قرار گرفته بود؛ در شرایطی که آذین وضعیت جسمی مناسبی نداشت، اما در زمان انتقال به بیمارستان در اظهاراتی کوتاه عنوان کرد: «شب عمو احمد به خانه ما آمد و ما را با شمشیر زد.»

تحقیقات محلی در خصوص قتل
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات میدانی از محل جنایت اطلاع پیدا کردند که درگیری شدیدی در محل جنایت رخ داده و طی آن همسایگان مردی حدودا 50 ساله را مشاهده کردند که به سرعت از محل جنایت خارج شده است.

یکی از همسایگان که با 110 تماس گرفته و موضوع را به پلیس اطلاع داده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : «بنده همسایه طبقه پایین هستم؛ دخترم به من اعلام کرد که بچه‌های همسایه‌مان بیرون نمی آیند. با توجه به اینکه شب گذشته، حدودا ساعت 04:00 در منزل همسایه‌مان درگیری شدیدی رخ داده بود، به موضوع مشکوک شده و بلافاصله موضوع را به 110 اطلاع دادم.» همسایه‌ای دیگر در اظهاراتی مشابه عنوان داشت : «ساعت 4 صبح روز سه‌شنبه 28 شهریورماه، صدای جیغ زدن‌های دختران همسایه‌مان را می‌شنیدم که ناگهان صدای آنها قطع شد. همزمان،از داخل پنجره فردی حدودا 50 ساله را مشاهده کردم که به سرعت از محل جنایت خارج و از محل دور شد.»


دستگیری مظنون پرونده
با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده از محل جنایت بویژه اظهارات آذین 11 ساله مبنی بر ارتکاب جنایت توسط عمویش، کارآگاهان اداره دهم با شناسایی این شخص بنام «احمد»(متولد 1341 ) اقدام به دستگیری وی در ساعت 30 دقیقه بامداد امروز در نزدیکی محل جنایت کرده و بلافاصله تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت : «مظنون پرونده در اظهارات اولیه منکر هرگونه ارتکاب جنایت شده و این در حالیست که بررسی شواهد، دلایل و مستندات بدست آمده از محل جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و مظنون پرونده نیز با دستور بازپرس محترم پرونده و جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس اگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.»


 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.