الکل چه تاثیری در پیروزی دموکرات‌ها و محافظه‌کارها در انتخابات کنگره آمریکا دارد؟

الکل چه تاثیری در پیروزی دموکرات‌ها و محافظه‌کارها در انتخابات کنگره آمریکا دارد؟

سلامانه :یافته های تازه نشان می دهند، سیاستمداران لیبرال آمریکایی با تشویق مردم به نوشیدن الکل می توانند رای لازم برای ورود به کنگره را به دست آورند. 


به گزارش پایگاه خبری سلامانه، بررسی های پژوهشگران در ایالات متحده نشان داد، رای زنان و افرادی که در ایالات دموکرات زندگی می کنند و به شدت الکل می نوشند کمک می کند تا نمایندگان این ایالت ها به کنگره قدم بگذارند.


کارشناسان معتقدند، دموکرات ها به حل مشکلات از طریق نوشیدن الکل و دود کردن سیگار و مواد مخدر بیشتر از مراقبت های بهداشت عمومی باور دارند. 
اقتصاددانان، پس از بررسی شرایط اقتصادی 50 ایالت آمریکا در سال های 1952 تا 2010 پی بردند تفکرات مقامات دولتی در ایالات دموکرات در زمینه نوشیدن الکل شبیه سوسیالیست های روسیه است.  


محققان تخمین مى زنند اگر نمایندگان - جمهوری خواه - ایالت میشیگان در کنگره دموکرات شوند میزان نوشیدن آبجو و نوشابه های الکلی در این ایالت دو برابر خواهد شد. 


دکتر پاول بى، استاد مدرسه اقتصاد دانشگاه ایالتی ورمونت و سرپرست این مطالعه گفت:" بررسی زمینه های اقتصادی، جمعیتی، مذهبی و عادات مصرفی لیبرال ها نشان داد، آنها در مقایسه با جمهوری خواهان که طرفدار نوشیدن شیر هستند 28 درصد بیشتر آبجو و نوشابه های الکلی می نوشند. "
 

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.