زندگی رویایی در خانه درختی !

سلامانه به نقل از  گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، نقاط جنوبی کشور انگلیس پوشیده از جنگل ها و سواحل زیبایی است که حضور در آنها می تواند حس و حالی تازه به علاقمندان به ماجراجویی ببخشد.
شرکت Ravendere Retreats یک خانه درختی لوکس را بر روی تنه چند درخت قدیمی در این بخش از انگلیس بنا کرده که دارای امکانات لوکس برای زندگی راحت و همین طور چشم اندازهایی زیبا از محیط اطراف است و با حضور در این منطقه می توان به ماهی گیری، دوچرخه سواری و دیگر بازی ها و تفریحات پرداخت.

خانه یادشده به طور کاملا دست ساز ساخته شده و یک زوج انگلیسی دوستدار طبیعت در ان سکنی گزیده اند. این خانه در یک زمین خصوصی به وسعت 4.8 هکتار واقع است و خانه مذکور بر روی تنه درختان راش بالغ قرار گرفته است. یک بالکن بزرگ نیز مشاهده مناظر جذاب محیط اطراف را از این طریق ممکن می کند.

اجاق چوبی، باربیکیو، صندلی های چرمی، قهوه ساز، میز ناهارخوری، سرویس بهداشتی و حمام، سالن پذیرایی و تلویزیون از جمله امکانات این منزل است. یک اتاق خواب مجزا نیز برای این منزل در نظر گرفته شده است.
علاقمندان به کرایه این منزل باید هر شب 280 دلار به این منظور پرداخت کنند و البته حداقل مدت زمان کرایه این منزل دو شب است.
 

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

600x300.gif