با چه رژیمی هر شب در خواب وزن کم کنیم؟

رژیم لاغری معجزه آسایی را به شما معرفی میکنیم که اگر آن را اجرا کنید با این رژیم لاغری هر شب در خواب می توانید وزن کم کنید!
سلامانه به نقل از گزارش فرتاک نیوز: شاید فکر کنید که لاغر شدن فقط با زحمت و سختی حاصل شود و هنگام ورزش کردن و داشتن تحرک است که می توانید چربی بسوزانید ولی جالب است بدانید که اگر رژیم لاغری خاصی که در این مقاله به شما میگوییم را داشته باشید می توانید با این رژیم لاغریهر شب در خواب وزن کم کنید!
ماست یونانیماست یونانی حاوی پروتئین بسیار زیاد و قند بسیار کمی می باشد هرشب خوردن این ماست معده شما را کاملاً پر می کند و احساس گرسنگی نخواهید کرد.
و از فواید مهم ماست یونانی این است که با خوردن آن در هنگامی که شما در حال خواب هستید به چربی سوزی و ساختن عضلات کمک می کند.
گیلاس : گیلاس منبع طبیعی ملاتونین می باشد. ملاتونین هورمونی است که به خواب نظم می دهد و در تنظیم آن نقش بسیار مهمی دارد. گیلاس سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که بهکاهش وزن کمک به سزایی می کند از گیلاس ها اکثرا به عنوان بهترین میوه قبل از خواب یاد می شود و در طب نیز توصیه شده است که قبل از خواب از آن مصرف کنید.
شیک پروتئین : با خوردن شیک پروتئین بعد از پایان وقت کاریتان به باز سازی بدنتان کمک بسیار زیادی کرده اید و از جمله به ساخت عضلات کمک کرده اید و بدنتان انرژی بسیار زیادی خواهد گرفت.
پنیر : پنیر حاوی و سرشار از پروتئین کازئین می باشد که در بدن به آرامی منتشر می شود ، پنیر به شما احساس سیری می دهد و هنگامی که شما در خواب هستید به ساخت عضلات می پردازد
موزموز حاوی آمینو اسید است که شما با خوردن آن سریعتر می خوابید و فیبری که موز دارد باعث می شود که احساس سیری کنید
شیر کاکائو :نوشیدنی ایده آل برای کاهش وزن می باشد کلسیم آن باعث سوزاندن چربی های شکم میشود بدون شک شیر کاکائویی یکی از بهترین کاهش دهنده های وزن می باشد.
بادام: خوردن بادام باعث می شود احساس سیری کنید و به ساخت عضلات در طول شب کمک می کند . بادم  خارق العاده ترین چربی سوز شناخته شده است.
 
 

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

600x300.gif