زنی که ۲۳ نوع آلرژی دارد: تقریبا ۸۰ بار نزدیک بوده بمیرم!+عکس

زنی که ۲۳ نوع آلرژی دارد: تقریبا ۸۰ بار نزدیک بوده بمیرم!+عکس

سلامانه : یک زن 40 ساله انگلیسی 23 نوع آلرژی دارد و می گوید 80 بار نزدیک بوده بمیرد و هر بار که از خانه بیرون می رود، ممکن است جانش را به خطر بیندازد.

 

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از «دیلی میل»، «کارن برامر» که 80 بار دچار شوک آلرژیک شده، به ناچار شغل محبوبش یعنی پرستاری را کنار گذاشته، چون به «لاتکس» بدجوری حساسیت دارد.


او به ندرت به تعطیلات می رود و در طول تابستان از در خانه خارج نمی شود:«پارسال چون یک زنبور نیشم زد، جانم به خطر افتاد و برای زنده ماندن می جنگیدم... بدترین درد را توی سینه ام داشتم و وقتی پایین را نگاه کردم، توقع داشتم تمام پیراهنم خونی باشد چون فکر می کردم یک تکه بزرگ چوب توی سینه ام رفته اما بعد فهمیدم زنبور نیشم زده و به کمک نیاز دارم.»

با گذر زمان، او به چیزهای بیشتری حساسیت پیدا کرده و سریع تر دچار شوک می شود. مثلا لاتکس که نوعی پلاستیک است، در بادکنک، خودکار، دوربین، تلویزیون، ماشین، آدامس، جا دست پله برقی، کیسه پلاستیکی، کفش و خیلی چیزهای دیگر وجود دارد. او همیشه کیف پزشکی و دارو و فهرست چیزهایی که بهشان حساسیت دارد را با خود همراه می برد؛ ضمن اینکه کارت های ویژه ای همراه دارد که اگر گلویش بسته شد ونتوانست حرف بزند، با نشان دادن آنها کمک بگیرد.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.