پوست صورت خود را با این نوع ماسک ژاپنی بکشید  

زیبایی و البته صاف بودن پوست زنان کره و ژاپن شهرت خاصی دارد شهرتی که هرکسی را کنجکاو به دانستن رازهای این زیبایی می کند. یکی از اصلی ترین رازها ماسک صورت ژاپنی هاست که نسخه ای قدیمی است.
سلامانه به نقل از گزارش بهداشت نیوز: سالهاست که ژاپنی ها زیبایی بی نظیر پوست صورت خود را در میان دستان خود می بینند این جمله ای است که در ابتدای این مقاله دروب سایت fhfn.orgمنتشر شده بود و شاید خود دلیلی برای ترغیب کاربران به استفاده از روش های موثر در زمینه زیبایی باشد.

یکی از ترکیبات اصلی نوشته های گیاهی مردمان ژاپن برای حفظ زیبایی پوست شان برنج است ، آنها به روش های مختلف از این گیاه پرخاصیت برای حفظ پوست شان استفاده می کنند.

در این قصد داریم یک ماسک صورت برنجی به شما آموزش دهیم تا با استفاده از آن تغییرات شگفت انگیزی در پوست صورت خود شاهد باشید، کار این ماسک رفع لکه چین و چروک و لایه های مرده پوست است و ژاپنی ها ان را به عنوان روشی برای کشیدن پوست صورت به روش طبیعی بسیار استفاده می کنند.

با استفاده هفته ای یک بار از این ماسک  10 سال جوانتر شوید!
مواد لازم برای تهیه ماسک ویژه برای زیبایی صورت به سبک ژاپنی ها:

    شیر 1 قاشق غذاخوری
    عسل 1 قاشق غذاخوری
    برنج ارگانیک 2 قاشق غذاخوری

روش تهیه ماسک زیبایی ژاپنی ها با برنج

برای تهیه این ماسک ابتدا برنج را به خوبی در آب بپزید آب برنج را از آن جدا کرده و کنار بگذارید برنج آبکش شده را با شیر جوشیده ترکیب کنید پس از آنکه برنج بر شیر گرم به خوبی با هم مخلوط شدند عسل را بیافزایید.

برای استفاده از این ماسک به دقت مراحل زیر را انجام دهید ابتدا صورتتان را کاملاً و با دقت بشویید.

اجازه دهید پوست صورت کاملا خشک شود صحبت ماسک آماده شده را با دقت روی پوست صورت قرار دهیم

پس از 20 دقیقه بایستی صورت آبکشی شود در این مرحله به آب برنجی که کنار گذاشته اید نیاز داریم برای شستشوی ماسک برنج از روی پوست از آن استفاده کنید.

پس از چند دقیقه می توانید با آب پوست صورت را شستشو دهید.

 
 

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

600x300.gif