از تاثیرات ماساژ صورت با قاشق

ماساژ صورت با قاشق را امتحان و تاثیرات فوق العاده ی آن را احساس کنید.
سلامانه به نقل از گزارش فرتاک نیوز، ماساژ صورت به رفع چین و چروک های پوست کمک می کند. ماساژ صورت با قاشق یکی از روش های بسیار موثر رفع جین و چروک می باشد. در این مقاله باماساژ صورت با قاشق بیشتر آشنا شوید.

برای خانم های بالای 30 سال ماساژ صورت بسیار مهم است چون خاصیت الاستیکی پوست بعد از این دوران شروع به تضعیف شدن می کند و بافت های زیر پوستی محکم می شوند.
برای حفظ شادابی و جوانی ، ماساژ پوست صورت با قاشق کمک کننده خواهد بود. این روش را Rene Koch ماساژ درمانگر آلمانی ارائه داد.
در خانه شما می توانید اثرات شگفت انگیز را به دست آورید، بهبود گردش خون، پوست محکم تر شده و خاصیت الاستیکی را به دست می آورد، چین و چروک صورت کاهش می یابد. در حدود10-12 روز شما نتیجه شگفت آوری به دست خواهید آورد البته در شرایطی که این فرآیند را هرروز انجام دهید.
ازبین‌بردن پف زیر چشم و تورم پلک‌ها
پف زیر چشم
سمت برجسته‌ی قاشق سرد را زیر چشم‌ها قرار دهید و آن را به بالا و پایین و جلو و عقب حرکت دهید. اگر زیر چشم‌هایتان از کرم استفاده کرده‌اید، می‌توانید این حرکات را باشدت بیشتری انجام دهید. این کار را به‌مدت یک تا ۲ دقیقه ادامه دهید.
تورم پلک‌ها
چشم‌هایتان را ببندید و سمت محدّب قاشق سرد را روی چشم‌هایتان بگذارید. صبر کنید تا قاشق گرم شود و سپس آن را در آب سرد فرو ببرید و دوباره روی چشم‌تان قراردهید. این کار را ۵ تا ۷ بار تکرار کنید.
کاهش چین‌وچروک بین ابروها
قاشق سردی را روی بخش بالایی پل بینی خود قرار دهید و به‌آرامی فشار دهید و سپس آن را به بخش بالایی پیشانی‌تان حرکت دهید. همین کار را با استفاده از قاشق گرم انجام دهید. ۱۰ بار این تمرین را با استفاده از قاشق گرم و سرد به‌طور متناوب انجام دهید.
ازبین‌بردن خطوط پنجه‌کلاغی گوشه‌ی چشم‌ها
پشت قاشق‌های سرد را روی گوشه‌های بیرونی چشم‌هایتان قرار دهید. با ۵ تا ۷ حرکت دورانی، درحالی‌که فشار را افزایش می‌دهید، قاشق را به سمت شقیقه‌ها حرکت دهید. همین کار را با قاشق‌های گرم انجام دهید. ۵ بار این ماساژ را (با تغییر قاشق‌های گرم و سرد) انجام دهید.
بازکردن چشم‌ها
قاشق‌ گرم را در ابتدای ابرو (همان‌طور که در تصویر نشان داده شده) قرار دهید. با حرکات دورانی، درحالی‌که اندکی ابروهایتان را بالا می‌برید، قاشق را به‌آرامی به‌ سمت شقیقه‌ها حرکت دهید. این کار را ۱۰ بار تکرار کنید.
ازبین‌بردن خطوط و چروک پیشانی
قاشق‌های گرم را در وسط پیشانی خود قرار دهید و با حرکات دورانی آنها را به‌سمت شقیقه‌ها حرکت دهید. می‌توانید به‌جای حرکات دورانی، قاشق‌ها را روی پوست خود بکشید. سپس دوباره به وسط پیشانی برگردید. وقتی قاشق‌ها سرد شدند، دوباره آنها را گرم کنید. طول مدت این ماساژ ۲ تا ۳ دقیقه است.
کاهش خطوط خنده
دهان‌تان را بازکنید و اندکی لب‌هایتان را به سمت بیرون بکشید. قاشق‌های گرم را به‌صورتی که در تصویر سمت چپ می‌بینید زیر بینی‌تان قرار دهید. قاشق‌ها را با حرکات دورانی به‌سمت گوشه‌های دهان‌تان بکشید. سپس با حرکات دورانی دوباره به زیر بینی‌تان برگردید. این کار را ۵ تا ۷ بار تکرار کنید.
از بین ‌بردن غبغب
قاشق گرم را زیر چانه‌تان قرار دهید و با حرکات دورانی آنها را به‌سمت گوش‌هایتان حرکت دهید، به‌طوری‌که اندکی پوست‌تان کشیده شود. فراموش نکنید که قاشق‌ها همیشه باید گرم باشند. این کار را ۱۰ بار تکرار کنید.
سفت‌کردن گونه‌ها
قاشق‌های گرم را که به‌صورت عمودی نگه‌داشته‌اید در گوشه‌های دهان خود قرار دهید. با حرکات دورانی قاشق‌ها را به‌سمت گوش‌هایتان حرکت دهید. سپس دوباره آنها را گرم کنید و در همان نقطه‌ی شروع قرار دهید و اندکی دهان‌تان را باز کنید و به‌صورتی که در تصویر سمت راست مشاهده می‌کنید، لبخند بزنید. با حرکات دورانی قاشق‌ها را به زیر گوش‌هایتان حرکت دهید. هر دو تمرین را ۵ تا ۶ بار تکرار کنید.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

600x300.gif