خوردن میوه هایی که شخصیتتان را مشخص می کند

برای اینکه بتوانیم به شخصیت درونی‌مان پی ببریم راه‌های مختلفی وجود دارد که یکی از آن‌ها انجام تست‌های روانشناسی است.

 
سلامانه به نقل از  گزارش بهداشت نیوز بسیاری از افراد به دنبال شناخت شخصیت درونی و آگاهی از درون خود هستند؛ جالب است بدانید با روش‌های مختلف می‌توان به این موضوع پی برد که یکی از آن‌ها تست روانشناسی است.
در مطلب زیر سوالی مطرح شده است که با پاسخ دادن به آن می‌توانید شخصیت خود را محک بزنید و از اسرار درونی تان آگاه شوید.
اگر انواع میوه‌ها به شما تعارف شود، کدام یک را انتخاب می‌کنید؟

    پرتقال
    سیب
    آناناس
    موز
    نارگیل
    انبه
    گیلاس
    انگور سیاه
    هلو
    گلابی

پاسخ
پرتقال: شما آدمی پر قدرت و بسیار صبور هستید، دوست دارید کار‌ها را به آرامی و با متانت، اما در عین حال با درایت کامل و جسارت  انجام دهید، سخت کوش و پر تلاش و کمی خجالتی هستید، اما در دوستی می‌توان به شما اعتماد کرد، شما دوستان خود را به دقت انتخاب می‌کنید و با تمام وجود به آن‌ها عشق می‌ورزید.
سیب: شما فردی اسراف‌کار و بسیار رک و صریح اللهجه هستید، اگر چه ممکن است بهترین سازمان دهنده و مدیر نباشید، اما می‌توانید رهبر یک تیم کوچک باشید که با تلاش زیاد تیم را به موفقیت می‌رسانید؛ در بیشتر موقعیت‌ها می‌توانید به سرعت و به درستی تصمیم بگیرید، شما از سفر‌های کوتاه و غیر منتظره لذت می‌برید؛ به شدت عاشق زندگی به مفهوم واقعی آن هستید.
آناناس: بسیار سریع تصمیم می‌گیرید و سریع‌تر از آن عمل می‌کنید؛ در تغییر شغل و خطر کردن در زمینه‌های اجتماعی شجاع و بی‌باک هستید،  دارای یک توانایی استثنایی در مدیریت هستید و نمی‌گذارید کار روی دستتان بماند، دوست دارید مورد اعتماد دیگران باشید، معمولا خیلی سریع با دیگران ارتباط دوستانه بر قرار نمی‌کنید، اما به محض انجام آن، دوست‌تان را برای همیشه برای خودتان نگاه می‌دارید، به ندرت به دنبال زندگی رمانتیک می‌روید و شریک شما غالبا به واسط صفات ممتاز تحت تاثیرتان قرار می‌گیرد.
موز: عاشقان موز افرادی دوست داشتنی، آرام، گرم و طبیعتا با احساس هستند؛ شما غالبا از نداشتن اعتماد به نفس و خجالتی بودن در رنج هستید، دیگران غالبا از طبع آرام و شیرین تان سوء استفاده کرده و سعی می‌کنند به این وسیله برای خود موقعیت‌هایی جالب را رقم بزنند، عاشق شریک زندگی خود در تمام زمینه‌ها هستید و این عشق به خاطر زیبای جسمی و روحی اوست.
نارگیل: شما دوست داران این میوه سنگین و کمیاب، افرادی جدی با فکر و شعور هستید، از روابط اجتماعی لذت می‌برید و به ویژه روی همراهان و دوستان خود حساسیت خاصی دارید، ممکن است کمی خود خواه به نظر بیایید، اما لزوما چنین صفتی در شما بر جسته نمی‌شود، شما فردی سریع الانتقال آگاه و گوش به زنگ هستید و دیگران مطمئن هستند که در زمینه شغلی همیشه در بالا‌ترین رده قرار داشته و به بهترین نحو کار‌ها را انجام می‌دهید، شما نیاز به شریک عاقلی داشته و عقل و احساس را با هم در این مسئله دخالت می‌دهید.
انبه: اگر انبه را دوست دارید به راحتی می‌شود به شما اتکا کرد؛ شخصی هستید با ایده‌های روشن و غالبا درست و اثر گذار، از اینکه درگیر مسائلی بشوید که نیاز به تلاش ذهنی شدید دارد لذت می‌برید و با شریک خود به ملایمت و آرامی رفتار می‌کنید، سعی می‌کنید با زندگی خود بسازید.
گیلاس: چنانچه گیلاس میوه محبوب شماست زندگی همیشه به شیرینی که در نظر دارید خود را به شما نشان نمی‌دهد؛ فراز و فرود در زندگیتان زیاد است، به‌ویژه در موقعیت‌های حرفه‌ای و کاری، شما همیشه و در هر پروژه‌ای کمی پول به دست می‌آورید و نه به مقدار زیاد، ذهنی فعال و خلاق داشته و غالبا به دنبال چیز‌های نو هستید؛ شما شریکی صمیمی و وفادرا هستید، اما اثر گذاشتن بر احساسات شما کار ساده‌ای نیست، خانه تان برای شما به منزله بهشت است.
انگور: در صورتی‌که به انگور سیاه علاقمند هستید به طور کلی آدمی مودب و خوش رو هستید، اما گاهی اوقات سریع و به شدت عصبانی می‌شوید هر چند به همان سرعت عصبانیت شما فرو کش می‌کند. از زیبایی‌ها به هر شکل که باشند لذت می‌برید، بسیار محبوب و مورد علاقه دیگران هستید و این محبوبیت به علت طبیعت گرم شماست، شور و شوق فراوانی به زندگی دارید و از هر کاری که انجام می‌دهید لذت می‌برید، اعم از لباس پوشیدن خوردن و خوابیدن؛ شریک شما باید در تمام شور و علاقه شما سهیم باشد تا بتواند از همه آنچه که به او می‌دهید لذت ببرد
هلو : درست مانند هلو شما از عصاره زندگی لذت می‌برید، فردی رک گو و صریح اللهجه بوده و روشی دوستانه دارید و این نکات به جذابیت روحتان می‌افزاید؛ در بخشش و فراموش کردن نظیر ندارید و برای دوستی‌ها ارزش زیادی قائل هستید؛ حس استقلال طلبی در شما بسیار قوی است و این امر از شما فردی راستگو ساخته است، عاشقی ایده آل صبور صمیمی و یک رنگ هستید.
گلابی: شما که دوستدار گلابی هستید، چنانچه فکر خود را معطوف به انجام کاری می‌کنید می‌توانید آن را با موفقیت به انجام برسانید. شما دوست دارید که نتیجه تلاش هایتان را به سرعت ببینید. از انگیزه‌های مفید ذهنی لذت برده و دنباله رو آن هستید کمی خجالتی به نظر می‌رسید و در بیان احساسات خود چندان راحت نیستید، زمانی که به دنبال شریک زندگی هستید به هوش سرشار دید وسیع و دل دریایی‌اش بیش از دیگر موارد اهمیت می‌دهید.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

600x300.gif