چهار کتاب چهار دندانپزشک رونمایی می‌شود

چهار کتاب چهار دندانپزشک رونمایی می‌شود

سلامانه :چهار کتاب از چهار نویسنده و شاعر دندانپزشک، عصر پنجشنبه با حضور جمعی از نویسندگان، شاعران و دندانپزشکان رونمایی می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری سلامانه، این کتاب‌ها شامل دو مجموعه شعر، یک مجموعه داستان و یک رمان است. دو مجموعه شعر با عناوین "دور از چشم چراغ" سروده دکتر فرناز فرازمند و "سربازهای برف" از دکتر حسن شهابی، مجموعه داستان "پاس عطش" نوشته دکتر علی صالحی و رمان "گاماسیاب ماهی ندارد" نوشته حامد اسماعیلیون.


در این رونمایی علاوه بر خوانده شدن بخش‌هایی از کتاب‌ها توسط پدیدآورندگان، محمد حسینی، ناهید طباطبایی، علی عبداللهی و مهدی یزدانی‌خرم درباره این آثار و فعالیت‌های ادبی جامعه پزشکی و دندانپزشکی صحبت خواهند کرد. نویسندگان و شاعران دیگری نیز در این برنامه حضور خواهند داشت.
رونمایی چهار کتاب چهار دندانپزشک از سوی "دندانه" (بانک اطلاعات دندانپزشکی ایران) و با همکاری معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می‌شود.


علاقه‌مندان برای شرکت در برنامه می توانند ساعت 17 روز پنجشنبه 15 اسفند به موزه دکتر امیر اسماعیل سندوزی واقع در میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر (بخارست)، خیابان دوازدهم، شماره 2 مراجعه کنند.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.