ماجرایی عجیب از برده داری در آمریکا/ تهدید یک زن با مار پیتون+عکس

ماجرایی عجیب از برده داری در آمریکا/ تهدید یک زن با مار پیتون+عکس

سلامانه : یک زوج آمریکایی به خاطر آزار و اذیت وحشیانه یک زن و کودک 5 ساله اش به حبس ابد محکوم شدند

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، «جوردی کالاهان» 27 و «جسیکا هانت» 32 ساله، یک زن که ناتوان ذهنی هم هست را به همراه دخترش –که کمتر از 5 سال سن دارد- در زیرزمین تاریک و نمور خانه نگه می داشتند و آنها را با مارهای شان از جمله یک مار پیتون و سگ بزرگ شان تهدید می کردند و می ترساندند تا حرفی نزنند. 


زن قربانی که نامش برده نشده، مجبور بوده مثل برده برای آنها خرید کند، غذا بپزد، خانه را تمیز کند و حتی آزار جنسی هم می دیده. این زن و دخترش از اوایل سال 2011 تا اواخر 2012 زندانی بودند و به زن گفته بودند اگر وقتی برای خرید می رود، زیاد پول خرج کند یا زود برنگردد، دخترش را کتک می زنند.


اولین بار پلیس وقتی درگیر این پرونده شد که زن قربانی به دلیل دزدیدن آب نبات بازداشت شد و بعد از پلیس خواست تا او را زندانی کند، چون مردم با او با بدجنسی رفتار می کنند. پلیس تحقیقاتش را شروع کرد و کار به کشف ماجرایی هولناک کشید.


در رابطه با این پرونده، چند نفر دیگر هم به اتهام کمک به این زوج بازداشت و محاکمه شده اند؛ مثلا یک نفر وقتی این زن و دخترش از خانه بیرون رفته بودند، آنها را با بستنی گول زده که توی خانه برگردند و هانت و قربانی را سوار ماشین کرده و تا عابر بانک برده تا کمک های دولتی که به زن قربانی می شده را از حساب او بردارند.  

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.