یقه هفت شما را لاغر می کند

سلامانه : داشتن اندام مناسب تقریبا آرزوی همیشگی تمام خانم‌هاست اما گاهی اوقات این اتفاق نمی‌افتد. متخصصان مد و زیبایی بیکار ننشسته‌اند و برای افرادی که اندامشان چاق است توصیه‌هایی دارند که می‌تواند در ظاهر حداقل اندام لاغرتری به آنها هدیه دهد پس تا لاغر شدن از این نکات استفاده کنید. این توصیه‌ها در مجله فاکس نیوز به چاپ رسیده است...

زندگی مثبت نوشت:

1. اولین راز لاغر نشان دادن لبه انتهایی لباس‌هاست. یعنی چه؟ یعنی اینکه قسمت انتهایی لباس‌هایتان را داخل شلوار یا دامنتان کنید چرا که اگر لباس آزاد باشد حالت چاق‌تری برایتان ایجاد خواهد شد.

2. شلوار جین راسته بهترین انتخاب برای افراد چاقی است که قصد دارند لاغر نشان داده شوند. اگر این شلوار را با کفش پاشنه بلند بپوشید، لاغرتر نشان داده می‌شوید.

3. رنگ‌های تیره (مشکی و نوک‌مدادی) بدون هیچ‌گونه پلیسه برای شلوار انتخاب کنید.

4. اگر قرار است دامن انتخاب کنید باید ابتدا به اندازه‌اش دقت کنید. دامن بلند یا کوتاه مناسب افراد چاق نیست. دامن اصطلاحا میدی یا روی زانو بهترین انتخاب برایتان است.

5. اگر برای خرید کفش می‌روید و باز هم به فکر لاغر نشان دادن خودتان هستید، سعی کنید کفش‌هایی با پاشنه تقریبا نه بلند، نه کوتاه – حدود 5 سانت- انتخاب کنید که پاهایتان را کشیده‌تر نشان دهد. طراحان می‌گویند رنگ کفش هم می‌تواند تاثیرگذار باشد اگر توانستید کفشی انتخاب کنید که رنگش با تن رنگ پاهایتان هماهنگی داشته باشد پاها را زیباتر و بلندتر نشان می‌دهد. هر چقدر پاشنه کفش نازک‌تر باشد لاغرتر نشان داده می‌شوید.

6. یک راه دیگر برای لاغر نشان دادن اندازه بودن لباس‌هاست. لباسی انتخاب ‌کنید که نه تنگ باشد نه گشاد، فیت‌فیت باشد. اگر کت می‌پوشید به سرشانه‌هایتان دقت کنید، به کمر شلوار و دامنتان که نه زیاد تنگ باشد نه گشاد مطمئن باشید. اگر اندازه بپوشید از آنچه هستید بهتر نشان داده می‌شوید.

7. سر تا پا مشکی بپوشید. اگر می‌خواهید تمام اضافی‌هایی که از دستشان ناراحتید پوشیده شود همه لباس‌هایتان را به رنگ مشکی انتخاب کنید.

8. مدل پارچه لباس‌هایتان را راه‌راه عمودی انتخاب کنید. هر چه راه‌ها باریک‌تر باشد، لاغرتر نشان داده می‌شوید و پاهایتان کشیده‌تر به نظر می‌آیند.

9. پیراهن‌های بلند با یک کمربند باریک شل که بالاتنه و پایین‌تنه‌تان را از هم جدا کند شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد هر چه کشیده‌تر باشید، لاغرتر هم به نظر می‌آیید.

10. اگر از رنگ تیره خوشتان نمی‌آید و نمی‌خواهید به پیشنهادهای قبلی توجه کنید، سعی کنید قسمت‌های چاق را بپوشانید. مثلا اگر بازوهایتان چاق است لباسی بپوشید که آستین‌هایش دست‌هایتان را بپوشاند، اگر کمی شکم دارید روی دامنتان یک کمربند پهن و البته کمی براق و زرق و برقی ببندید.

11. یقه هفت لباس باعث می‌شود گردنتان بیشتر به چشم بیاید و درنتیجه کشیده‌تر به نظر بیایید.

12. جنس پارچه لباس شما هم در چاق نشان دادنتان بی‌تاثیر نیست. سعی کنید پارچه‌های ضخیم و زمخت را انتخاب نکنید چون شما را از آنچه هستید چاق‌تر نشان می‌دهد.

منبع: foxnews magazine

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.