️تجربه تلخ طراح مد انگلیسی از دندانپزشکی زیبایی!

سلامانه: هزینه ۳۰ هزار پوندی ویکتوریا بکام برای سفید کردن دندان‌هایش، لبخند زدنش را متوقف کرد!

به گزارش سلامانه؛ رسانه‌های بریتانیا، اوایل فوریه ۲۰۲۰ نوشته‌اند این طراح مد معروف برای ونیر دندان‌هایش با جت شخصی خود به مشهورترین دندانپزشک لس‌آنجلس مراجعه کرده و در یک جلسه، با پرداختن ۳۰ هزار پوند تمام دندان‌هایش را ونیر کرده است؛ اما نتیجه‌ی این همه هزینه، لثه‌های ورم کرده و تُک زبانی حرف زدن بود!

ویکتوریای ۴۵ ساله، همان‌طور که یک بار در نامه‌ای سرگشاده برای مجله مد وگ (Vogue) نوشته بود، از کودکی از ظاهر خود راضی نبود و به خاطر دندان‌های نامرتبش مدام احساس دستپاچگی می‌کرد. به همین دلیل درمان‌های گران‌قیمتی برای سفید و منظم کردن دندان‌هایش انجام داده است؛ اما این بار بخت با او یار نبود و مدت کوتاهی بعد از ونیر کردن، آن‌قدر سخت می‌توانست حرف بزند که دیوید و ۴ فرزندش او را دست می‌انداختند!

یکی از دوستان ویکتوریا می‌گوید: «او بعد از این اتفاق آن‌قدر ناراحت بود که به فکر یک درمان اورژانسی دوم افتاد. چرا که نمی‌توانست در یوتیوب و اینستاگرام فیلم ویرایش نشده بگذارد! ویکتوریا بکام به عنوان یک ملکه در صنعت مد و همسر یکی از مشهورترین فوتبالیست‌های دنیا، تلاش زیادی برای مراقبت از لبخندش به خرج می‌دهد و مدام با لیزردرمانی دندان‌هایش را سفید نگه می‌دارد.»

او در ادامه می‌گوید: «البته خوشبختانه این وضعیت مصیبت‌بار رو به بهبودی رفته و تکلم او به حالت نرمال بازگشته است و می‌تواند با دندان‌های سفید و درخشانش بخندد.»

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

600x300.gif