مرگ پسر ۱۰ ساله به خاطر خرید موش

مرگ پسر ۱۰ ساله به خاطر خرید موش

سلامانه :یک پسر بچه آمریکایی در اثر بیماری که توسط موش به او منتقل شده بود، جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت « hollywoodlife»، آیدن پنکی 10 ساله، یک موش کوچولوی دست آموز داشت و چون نمی خواست تنها باشد، از مادربزرگش خواست برای او یک موش جدید بخرد. مادر بزرگ هم برای او یک موش جدید خرید اما کمتر از 2 هفته بعد، آیدن مرد.

ابتدا علایم آنفولانزا در بدن این پسربچه پیدا شد و خانواده اش او را پیش پزشک بردند، او هم همین تشخیص را داشت. اما یک روز بعد، آیدن نه می توانست حرف بزند و نه روی پایش بایستد. مادربزرگ کمک کرد او را به اتاق خودش ببرد و پیش خودش بخواباند، اما پسرک روی زمین از حال رفت و به سختی می توانست نفس بکشد. مادربزرگ به سرعت به اورژانس زنگ زد اما کار از کار گذشته بود و نوه اش جان خود را از دست داده بود.


پزشک ها ابتدا گفتند دلیل مرگ آنفولانزا بوده، اما خانواده آیدن باور نمی کردند: مگر می شود یک نفر 48 ساعته در اثر آنفولانزا بمیرد؟ 6 ماه بعد و پس از انجام آزمایشات، اعلام شد دلیل مرگ آیدن «تب گازگرفتگی موش» بوده. این بیماری عفونی توسط جوندگانی که ناقل باکتری اش باشند و با خوردن آب یا غذای آلوده منتقل می شود. حالا خانواده آیدن از شرکتی که موش را به آنها فروخته، شکایت کرده است.

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.