مردی که مجبور شد در بیمارستان، خودش بچه خودش را به دنیا بیاورد!

سلامانه :مردی که همسر باردارش را به بیمارستانی در فلوریدا رسانده بود، مجبور شد خودش فرزندش را به دنیا بیاورد.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «counselheal»، ظهیر علی ادعا کرده کارکنان بیمارستان با وجود گریه های همسر او، آنها را تنها گذاشته اند و قبل از اینکه پزشک یا پرستاری بیاید، بچه اش به دنیا آمده.

علی به «فاکس نیوز» گفت:«زنم داشت جیغ می زد اما پرستار گفت: باید صبر کنید.» علی همسرش ، ایندیرا، را به بیمارستان رساند و دکتر «النا دویچ» بعد از معاینه گفت به او «پیتوسین» تزریق شود تا عضلات رحم منقبض شوند و بچه را بیرون بدهند. بعد هم دکتر گفت، ایندیرا را آماده سزارین کنند، اما علی مدام اصرار می کرد کار به سزارین نمی کشد و بچه دارد به دنیا می آید.

او با اضطراب این را به پرستار گفت و پرستار هم پیش دکتر دویچ رفت اما او سرش به یک مریض دیگر گرم بود. در این بین، علی مدام دکمه ای که برای وقت های اضطراری بالای سر بیمار است را فشار می داد اما کسی نیامد و مجبور شد حودش بچه را به دنیا بیاورد.

دکتر دویچ گفت:«بیمار خیلی مضطرب و آشفته بود. من هم آشفته بودم. فکر کردم یک پرستار جدید آمده و دارد دکمه را می زند، فکر کردم از اینکه تنها توی اتاق است عصبی شده.»

علی هم گفت:«بیمارستان می گوید متاسفیم؛ اما اشتباه است. اینجا بیمارستان است. قرار است پرستار و ماما پیش تو باشد. باید یک پرستار کنارت باشد.» حال مادر و نوزاد خوب است.
 

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.