رفع مشکلات جنسی زنان با خارخاسک

سلامانه: نتایج برخی از تحقیقات حاکی از این است که خارخاسک به رفع مشکلات جنسی زنان کمک می‌کند.
به گزارش سرویس ترجمه سلامانه؛
گیاه علفی یکساله خارخاسک، دارای برگ‌هایی کرک دار، گل‌های زرد و میوه‌هایی به اندازه ناخن انگشت است که با غلاف سختی پوشیده می‌شوند. از آنجا که این گیاه یک یا تعداد بیشتری خارهای تیز دارد، به همین علت به نام گیاه خارخسک نامیده می‌شود.
در طب سنتی چین و هند، برای رفع مشکلات جنسی از گیاه خارخاسک استفاده می‌شود و نتایج برخی تحقیقات علمی نشان داده‌اند که مکمل‌های این گیاه ممکن است به رفع مشکلات جنسی در زنان از جمله کاهش میل جنسی، مشکلات برانگیختگی و لغزنده‌سازی و همچنین رسیدن به ارگاسم زنان کمک کنند. هرچند هنوز دانشمندان به درستی نمی‌دانند عملکرد اثر این گیاه بر رفع مشکلات جنسی زنان به چه صورت است.
استفاده از مکمل‌های گیاهی خارخاسک اگرچه به نظر می رسد در میزان توصیه شده بی‌خطر باشد اما نتایج برخی از بررسی‌ها هم دال بر این است که در برخی از مصرف‌کنندگان با عوارض جانبی همچون آشفتگی معده همراه بوده است.
از این رو، اگر می‌خواهید از مکمل گیاهی آن استفاده کنید، ۷۵۰ میلی گرم از مکمل آن را در سه دوز تقسیم شده (۲۵۰ میلی گرم سه بار در روز) مصرف کنید. در صورت اینکه دچار دل آشوبه شدید، مقدار مصرفی آن را کاهش دهید.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

600x300.gif